Pozor na něj, je na holky!!!

20. dubna 2008 v 19:41 | qlarinka |  To se může stát jenom mně
Včera jsem se rozhodla dát si pauzu od učení a vyrazit na lov bot, které mi v současné době scházejí ve velkém. Rozpadlo, prochodilo a ztratilo se mi jich poslední dobou tolik, že hrozí, že začnu co nevidět chodit v ponožkách.

Abych nevybrala blbě (jako minule, když jsem až doma zjistila, že jsou mi boty malé), vzala jsem si na poradu mamku, znáte to, kde máš palec, zvedni palec... Lituju mé děti, jestli to nepoznám u sebe, bude mým budoucím potomkům hrozit deformace chodidel už v raném dětství. Protože bylo odpoledne a sobota, rozhodly jsme se navštívit Carrefour, ve kterém je prodejen s botami hned několik a otevřeno mají do pozdních hodin, takže pokud nás to bude bavit, můžeme tam strávit příjemné odpoledne, podvečer, večer...

Jako vždy mamka nejdřív běžela ke stojanu s programy Cinestaru a zkoumala, co dávají pěkného. Bohužel Kung-fu panda ještě není v distribuci, tak jsme nemohly změnit program a musely pokračovat v lovu bot. Zamířily jsme doleva a ze Stivalu pokračovaly zvolna k Baťovi proti směru hodinových ručiček. U Baťi (Bati vypadá divně) jsem si vybrala krásné boty ve slevě (ano, na mě ty cedulky SLEVA mají až prapodivně magickou moc), ale byla jsem investorem přehlasována, že celožluté boty nejsou zrovna ideální, když nemám žádné žluté oblečení. Nezbylo mi, než pokračovat k dalšímu obchodu.

Co se ale nestalo, cestou jsme potkaly zmrzlinový stánek a já pomalu začala litovat, že jsem po 4 letech vzdala zmrzlinovou dietu a tudíž už nemám čím argumentovat a musím si dát taky (a pak odkud jsou ta kila navíc, co nebyla že). Nedalo se nic dělat, dala jsem si do vafle vanilkovou a čokoládovou (a tu tam mají obzvlášť povedenou, žádné náhražky) a mamku pozvala na míšovou s nějakou červenou na vrch. Paní prodavačka asi poznala, že jsem dlouho neměla zmrzlinu, takže mi naložila takovou porci, že jsem nakonec ani nevečeřela, holt nebylo místo.

Když jsme se posilnily, pokračovaly jsme v naší cyklické pouti. Protože jedny z bot, které už mám k nepoužití jsou pohorky, vyrazily jsme do takového toho trekového obchodu, který bohužel nevím, jak se jmenuje. Uznávám, že tam nemají zrovna nejlevnější zboží, ale do kvalitních pohorek je vhodné investovat, asponň si to myslím. Obzvlášť potom, co jsem slyšela o kvalitě čínských bot a přeci jen budu potřebovat pořádné turistické boty na plánované pochoďáky (na zeď a tak).

Vybrala jsem si takové pěkné zelenošedé (šedozelené) a dokonce na panu prodavači vyprosila i tlusté ponožky. Zároveň se mnou tam vybíral i sportovní manželský pár a jejich asi 3 letý syn Bedřich. Že se jednalo o sportovní pár bylo vidět na ošlapaných pohorkách, které měli oba na nohou a podle trekových holí v pomyslném košíku.
Pěkně jsem se posadila, zula, nazula.... a když zavazuju tkaničky ucítím, jak mě někdo sahá na záda. Mám parádní nové kalhoty, ale neuvědomila jsem si, že bokovky se při sezení jaksi sesouvají, kdyžto kalhotky vysouvají a já měla včera červený tanga. Jak jsem si sedla, moje oblečení sjelo - vyjelo a malý Béďa se vydal na průzkum. Jeho sportovní maminka asi nic podobného nemá, protože jsem ho musela odhánět na několikrát a když jsem mu nedovolila víckrát osahávat moje kalhotky, vydal se osahávat barevné cedulky na skoro mých nových botách.
V tu chvíli už měli jeho rodiče vybráno a sportovní maminka se nám začala omlouvat, že malý Bedřich je na holky. To už jsem si ale všimla:-)) No, aspoň, že ví, co chce, že. Ale když zkoumal kalhotky a boty, tak se obávám, že sportovci mají doma spíš parádního fetišistu než Casanovu.
Včerejší den byl tedy velmi úspěšný, měla jsem výbornou zmrzlinu, mám skvělé boty do Čínoty a zjistila jsem, že červená tanga jsou pro kluky velmi atraktivní.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama