46. den (Po) - Neodpočinutá, Nová jídelna

15. října 2008 v 13:25 | qlarinka |  Čína
Byla jsem moc ráda, že škola začíná až v 10, protože víkend byl poměrně náročný a o nějakém odpočívání se ani nedalo mluvit. Hodina ve škole se ale zvládnout dala a pak bylo přede mnou dlouhé odpočívací odpoledne.

Poškolníprogram jsme s Laurou zahájila objevením nové čínské menzy. V kampusu jich je skutečně hodně, takže máme program i na příště. Tahle menza byla v patře nad jednou jinou menzou, kde jsme taky ještě nebyly. Vevnitř byla dlouhá fronta, ale rozhodly jsme se počkat. A dobře jsme udělaly, protože to šlo rychle. Vzaly jsme si tác a společně s davem procházely podél dlouhých pultů, na kterých jsme si nabíraly jídlo. Talířky byly pečlivě označeny cenovkami, takže jsme se nemusely bát, že nás u kasy cena nepříjemně překvapí.

Vybrala jsem si dýni, ale nebyla tak dobrá jako mají jinde, a pak něco dobrýho naklíčenýho, nevím, co je to za rostlinu, ale je to dobré. Společně s rýží jsem platila neuvěřitelné 3Y, takže přijdu zas;)

Jinak se v pondělí ani nic zvláštního nedělo... S česky mluvící Číňankou jsem si domluvila schůzku na středu a pomalu se začala rozmýšlet, jestli o víkendu, který máme díky atletickým závodům prodloužený o pátek, někam vyrazím nebo ne, protože výlet do Šanghaje mě od dalšího cestování trochu odrazuje...

Taky jsem do fotogalerie přidala fotky z Šanghaje (to Anghaj je tam jen proto, že stránky neznají Š):


A do oblíbených stránek jsem přidala blog, který si vytvořila mamka. Doporučuju pro milovníky náročného čtení a hlubokých myšlenek... Aspoň se dozvíte, co mám doma;)

 


Komentáře

1 Maminka Maminka | E-mail | 15. října 2008 v 23:11 | Reagovat

chichichichichi....jsi  neuvěřitelná dcera....stoupni sipřed zcadlo něco "málo" na sobě a  sobě po mamce máš...voje poslední  glosa mne mooooooooooc pobavila.

Ale lidičky, prosím čtěte i ty moje výplody a napište, co  vy na to pomůžete mi. Děkuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama