69. den (St) - Poslední přípravy

6. listopadu 2008 v 15:23 | qlarinka |  Čína

Tak je po oslavách a já si konečně začínám uvědomovat, kolik že mi to vlastně je. Jojo, stařenka už jsem, po 11 letech mám podruhé v životě obě čísla stejný. 22. No, zní to hůř, než to vypadá;) Ale naštěstí se mě nikdo moc často neptá, kolik mi je, a pro jistotu vždycky říkám rok narození, protože pak si člověk akorát porovná, jestli je ten druhej mladší nebo starší a věk neřeší ;) Obzvlášť tady je to vhodný, protože Číňani někdy říkají, že jim je 1 rok, když se narodí, a pak se to s nima veze celý život, takže kdybych byla Číňanka, tak už mi je 23. No, to tak :-D To si klidně ještě rok počkám;)
Nakonec se mému táborovému fialovému kamarádovi podařilo poslat mi přání - animaci, tak pokud to dobře dopadlo, můžete si jí teďka tady prohlídnout. (Jo, a těch 21 je tam schválně, prý abych si přišla mladší)


Středa byla celkem jednotvárná. Po škole jsem se učila a učila a průběžně dělala milión jiných věcí, jak už to tak chodí. Povedlo se mi projít si gramatiku ze 6 lekcí a slovíčka ze všech 8, tak aspoň konečně něco. Učila jsem se asi do půlnoci, pak zkoukla nějaká videa na youtube (to je internetová stránka, kde se můžete podívat na vrůzná krátká videa, z televize i třeba amatérská) a zapelešila se.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama