72. den (So) - Nákupy, Přípravy, Party, Bar

9. listopadu 2008 v 5:02 | qlarinka |  Čína

Tak jsme se konečně chtěly jednou vyspat a zase nic. Jojo, to je tak, když si člověk po náročném týdnu naplánuje ještě party na sobotu :-D
Nechala jsem ale Anni nakonec stejně spát déle, než jsme se domluvily. A to i přesto, že spala nejmíň 11 hodin. Asi to taky budu muset někdy zkusit :-D

Vypravili jsme se do Trust Martu a já tam zas nechala majlant - asi 200Y, ale holt když člověk dělá oslavu, tak do toho musí něco investovat. A balónky, papírové kelímky a mističky a talířky něco stojí...

Anni mě chtěla ještě pozvat do cukrárny - to slíbené únosové překvapení, ale nakonec jsme neměly vůbec chuť na sladké, tak jsme si dali nudle - rýži naproti přes ulici.

Po obědě měla spolubydla s Pablem lekci němčiny, tak jsem se do příprav dala s Živile. Udělaly jsme asi milión chlebíčků a fakt byly mňamkovitý, asi si tu otevřu obchod s chlebíčkama, mohlo by to chutnat i Číňanům, pokud teda použitou zeleninu předtím nějak ohřeju, protože studená jim nejede. Koupila jsme i nějaké bonbóny a tak všelijak, takže jsme nakonec zaplnily pěkných pár talířků.

Na poslední chvíli jsem se stihla i osprchovat a umýt si hlavu, měla jsem na to asi 5 minut :-D Anni s Pablem nainstalovali muziku a nafoukli pár balónků, aby ta smraďárna (jak by se taky dalo pingpongárnu nazývat) aspoň trochu prokoukla.

Pak už se pomalu začali trousit hosti, bylo to celkem fajn, měla jsem obavy, že je to nebude bavit, protože to není v baru nebo na diskotéce, ale nakonec to bylo celkem fajn. Chlebíčky zmizely ve chvíli a i ostatních zásob ubývalo. Naštěstí se tam objevila spousta lidí, kteří nic nepřinesli a zásoby chodili dokupovat průběžně, takže to bylo fajn;))

Akorát mě ten nemá v lásce pár Korejců, kteří kvůli mně nemohli hrát pinec :-D

Postupně dorazili i Číňani a Poláci. Všichni si povídali a klábosili, pak se hráli i nějaké (obvykle pivopitní) hry. Byli jsme tam asi do 9, což je myslím celkem dobrý.

Ostatní pak vyrazili na večeři. Já neměla hlad, tka jsem se rozmýšlela, co bude dál. Nakonec jsem vyrazila do Maya baru. Vypadalo to tam celkem dobře, jen hudba byla velmi hlasitá, tak jsme se sotva slyšeli. Povídala jsem si tam francouzsky s Belgičanem Maximem, který je strašně legrační, protože dělá hrozně praštěné věci - třeba 10 minut pořád dokola fotí jen svůj obličej nebo tak. Fakt dobrý;))

Ostatním se tam nevím proč moc nelíbilo, takže se vydali do jiného baru. Já bych tam klidně zůstala, ale Pablo mi nakonec nabídl, že mně sveze na skůtru, tak jsem neodolala. Druhý bar byl parádní - živá hudba. Akorát že zrovna dohrála, když jsme dorazili. Na skůtru jsme předjeli všechny ostatní a dokonce se nám podařilo ukořistit velký stůl. Sedla jsem si tak, abych viděla na pódium a dobře jsem udělala. Chvíli po tom, co dorazili ostatní, tam totiž začala hrát čínská písničkářka. Něco ve stylu Jarka Nohavici, takže akorát pro mě. Jen jsem jí nerozuměla;))

Bylo to tam pěkné, ale zase jsem se cítila tak nějak mimo. Když si s ostatními nezačnu povídat, tak mám pocit, že oni nepřijdou, je to zvláštní, nějak jsem tu ještě asi nepotkala svoje lidi.

Stejně nechápu, proč jsme nemohli takhle sedět a klábosit v té pingpongárně, proč potřebují vyrazit do baru, vždyť to tam bylo fajn... opravdu tomu nerozumím...

Ale což, mám radost, že
  1. jsem Maxe seznámila s Poláky
  2. jsem mluvila polsko-slovensko-česky a rozuměla
  3. jsem mluvila francouzsky déle než 1 větu
  4. jedna z Číňanek se učila japonsky, takže si mohla povídat s Mei Hong i japonsky
  5. jsem si poslechla i nehiphopovou hudbu
  6. všem chutnaly chlebíčky;)

Ale stejně mě mrzí, že ostatní nechtěli tancovat, prý nejsou dost opilí. Hmm, jakoby se nedokázali bavit bez alkoholu. Tohle je totiž pro mě alkoholismus. Ne stav, kdy nemůžete bez alkoholu vydržet (tedy to je samozřejmě taky alkoholismus, ale obávám se, že až druhá fáze), myslím, že to začíná tam, kde řeknete, že se nedokážete bavit, pokud se na to neposilníte alkoholem...
 


Komentáře

1 qlarinka qlarinka | 9. listopadu 2008 v 6:05 | Reagovat

Pardón za to šílený nebarevný prostředí, Klárka si hrála s nastavením stránky a smazala si komplet design, tak teď pracuje na novým, chjo;)

2 Maminka Maminka | E-mail | 9. listopadu 2008 v 7:46 | Reagovat

teda je topřád stejný, modrý..nic novéh neregistruju.

3 verna čtenarka :) verna čtenarka :) | 9. listopadu 2008 v 21:20 | Reagovat

Jee :). Moc hezky. Takovy pozitivne naladeny! Chvalim

4 verna čtenarka :) verna čtenarka :) | 9. listopadu 2008 v 21:20 | Reagovat

PS: Myslim ten novy vzhled blogu :)

5 qlarinka qlarinka | 10. listopadu 2008 v 1:50 | Reagovat

jééé, děkuji, já měla strach jestli se to bude líbít;)

Jinak přijímám konstruktivní kritiku, změny jsou možné;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama