90. den (St) - Dopisy a postel

29. listopadu 2008 v 12:16 | qlarinka |  Čína
To byl zas den. Ve škole normálka, nic výjimečného. Jen mě trochu udivuje, jak jsou Číňani necitliví, protože třídní asi tak v každém druhém příkladu na slovíčka říká máma, tak chudák ta naše osiřelá Korejka...

Po příchodu ze školy jsem ale měla radost, přišly mi dva dopisy. Jeden od babičky z Moravy, babi, moc děkuju (a dědovi a Zonovi samozřejmě taky), krásně jsem si početla, ale příště to nepiš do 2 do noci, musíš přece taky někdy spát. Jinak se těším, až se uvidíme, že zas budem něco péct a děda nám udělá segeďáček nebo tak, mňam;))

Druhý dopis byl od Barushky. Dostala jsem přáníčko k narozkám, lesk na rty a sponečky, je to moje zlatíčko;)) Nejlepší dárek ale překvapivě nebyl uvnitř obálky, ale zvenku. Napsala mi totiž vlastnoručně adresu znakama!!! Tak strašně moc děkuju, jsi šikula, budu ti držet místo v Olomouci, abys mohla znaky dál trénovat;)))

Necítila jsem se nějak dobře, ne že bych nastydla nebo tak, ale prostě unavená, takže jsem celé odpoledne strávila v pelechu. Ani na tancování jsem nešla, později jsem se dozvěděla, že nepřišel ani Abbas, takže bych si to stejně moc neužila.

Kromě úkolů, které jsem v rámci volného odpoledne stihla udělat, jsem se začetla do další z knížek mého oblíbeného Johna Irvinga. Jmenuje se Čtvrtá ruka, tak až dočtu, můžete se těšit na recenzi ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama