101. den (Ne) - Okno

9. prosince 2008 v 9:54 | qlarinka |  Čína
Tak abych měla takové okno o tom, co se dělo, to se mi ještě nestalo. Ne, že bych byla opilá a měla to z alkoholu, to fakt ne, ale já prostě nevím, co se v neděli dělo :-(

Ráno jsem odmítla jít s Anni nakupovat, odložily jsme to na pondělní odpoledne, že aspoň budem muset trochu spěchat a nezabere nám to celý den. Místo toho jsem byla, jako obvykle, celé dopoledne na počítači. Mám neblahé tušení, že jsem na něm závislá, jak jsem v místnosti, musím být připojená na internet, neexistuje, že by byl počítač vypnutý, když jsem tu já. Pokud teda není noc, to ho vypínám, abych mohla spát, ale co mi to dá přemáhání. Asi jsem už nemocná chorobou 21. století, či co;)

Před druhou hodinou jsem se převlékla z pyžama. Ano, před druhou hodinou odpolední, pyžamo je totiž jako moje druhá kůže, umyla jsem si misku od snídaně, ano misku od snídaně jsem myla až ve 2 hodiny odpoledne, a vyrazila jsem pro oběd. Cestou jsem si koupila mléko, protože poslední dobou potřebuji aspoň tak litr kakaa denně, nechápu proč, ale je to prostě tak...

K obědu jsem měla 2 baozky, ale pořád jsem měla hlad, tak jsem se nadlábla ještě nějakým ovocem a asi miliónem dalších věcí :-))

Odpoledne jsem investovala aspoň trošku času do učení a aktivně si přeložila slovíčka až do poslední lekce učebnice (jsou tam vždycky 3 sloupečky - znaky - výslovnost - význam v angličtině, tak jsem si překládala tu angličtinu, kolikrát tam totiž jsou slovíčka, která jsem v životě neslyšela, třeba deprived of education, což znamená něco jako být násilně přinucen přestat chodit do školy, to jsem opravdu nikdy nepoužila no...). Naštěstí jsem se to, že učebnici nestihneme dobrat dozvěděla až potom, takže jsem zas jednou byla aktivní až moc ;))

Na večeři jsme se spolubydlou zašly jen dolů, protože v neděli se přece nic nedělá, tak jsme to musely dodržet ;)

Před spaním jsem si zašla zopakovat něco málo z taj, ale jsem vždycky nervózní, jakmile slyším nějaký zvuk, protože mám pocit, že na mě koukají všichni Číňani v kampusu, takže to za moc nestálo. Musím se naučit soustředit jen na taj a ne na ty všechny oči okolo, ale není to teda moc lehké, to je fakt ;)

No, dnešek za moc nestál, alespoň teda tenhle článek je velmi nepovedený, tak se na mě nezlobte, příště se toho snad bude dít víc ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama