111. den (St) - Jak jsem potkala Ježíška

19. prosince 2008 v 12:56 | qlarinka |  Čína
Tak jsem se dozvěděla, že v pátek odjela má oblíbená Korejka, ta, kterou jsme pozvaly na narozeniny na oběd, domů a už se nevrátí :-(


A ani se se mnou nerozloučila, v pátek byla naposled ve škole a já měla to tancování, tak jsme se ani neviděly... Škoda... Mám na ni aspoň email, ale docela mě to mrzí, no...

Na čtení mě učitelka pochválila, protože jsem něco věděla a třída ne. Asi poprvé od začátku semestru. Prokoukla, co na mě platí, a já jsem se nudila aspoň o půlku míň než jindy :-)

Po obědě jsme a Anni vyrazily k restauraci, kam mě pozvala na narozeniny, protože jsme se chtěly podívat, co nabízející za speciality na Vánoce. Výsledek nás ale moc nepotěšil. Večeře za skoro 250Y za osobu a jídla taková nic moc. Počítáme sice s tím, že jediné Vánoce, jaké tady znají, jsou v americkém duchu, ale přeci jen bychom kromě dýně a krocana uvítaly i něco jiného. Obzvlášť za tu cenu. Takže jsme nakonec odcházely s nepořízenou. Musíme se ještě podívat po nějakých hotelích nebo tak.

Přemýšlely jsme i o tom, že bychom se uvařily, ale není to tady zrovna nejjednodušší a zrovna na Vánoce to asi není nejideálnější... Tak třeba příště ;)

Odpoledne mi zavolal Ježíšek, že je právě tak akorát čas vyrazit pro dárky. Potkala jsem ho pak v Trust martu u obchodu s oblečením, tak jsem mu nenápadně poradila, co by se mi líbilo najít pod stromečkem, tak uvídíme, jestli mě nezklame :-)

Taky mi poradil, co by se mohlo líbit Anni a Lauře, koupila jsem za spolubydlu vánoční přání pro její tetu, protože se jí (naštěstí) nechtělo jít se mnou :-) A po dlouhé době jsem si udělala radost západním nákupem - bageta, sýr, zeleninka, majolka (místo másla, to je tu drahé), tak jsem se těšila, jak se na pokoji rozšoupnu. A taky že jo :-)

Z tancování jsme si přivezly lampión, tak se nám ho povedlo připevnit na strop, sice nesvítí, ale zas to tu máme víc čínské :-) Taky jsme se rozhodly, že budeme uklízet, o víkendu :-) Takže máme hezký plán :-)

Anni se musela učit na test, tak jsem poslouchala koledy a dělala sto padesát tisíc milión jiných věcí, než bych měla... Ach, život v Číně mě baví :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama