Horoskop :-)

30. prosince 2008 v 6:24 | qlarinka |  To se může stát jenom mně
Tak jsem zas jednou něco odkoukala na cizích stránkách a to bych nebyla já, abych si to hned taky nechtěla vyzkoušet, že ;) Tak tady máte můj horoskop (sem tam protkaný mými poznámkami - to jsem taky okoukala). Jinak toho teda sedí až až, tak se mě zas někdo nesnažte přesvědčit, že na horoskopech není ani slovíčka pravdivého ;) Neříkám, že tam nemůžou být chyby a bláboly, ale tak aspoň něco na tom bude :-)

Komu by se horoskop líbil, tak ho najde na http://www.horoskopy-online.cz >> Horoskopy

Astro portrét

Váš charakter a osobnost

Máte pronikavou mysl a jste vnímavá k náladám a nevyřčeným pocitům v okolí. Dokážete obvykle velmi dobře odhalit slabosti druhých a udělat si o nich přesný úsudek (a když mi nesednou, tak mají prostě smůlu a hned to na mně poznají). Jste pravděpodobně hluboce citově založená, a proto si chráníte své zranitelné nitro. Zajímá vás vše skryté a tajemné a ve všem hledáte hlubší smysl (který tam tak je). Jste zřejmě odvážná a neovladatelná, respektujete však sílu a moc (s tou odvahou neím teda). V neznámé společnosti se chováte odměřeně a přátelství navazujete opatrně. Působíte možná chladně, záhadně a rezervovaně. Jakmile se však s někým sblížíte, je to vztah na celý život (ano, ano!!). Jste velmi loajální a svým blízkým věrná. Dokážete však být i majetnická a žárlivá (oups). Pokud někdo zklame vaši důvěru nebo ublíží vaší rodině, může se připravit na tvrdou odplatu. Nikdy nezapomínáte a málokdy odpustíte (i když někdy bych ráda).

Měla byste se odvážit prozkoumat své hluboké a temné city. Jenom tak se lépe poznáte a nebude překvapena jejich občasnou intenzitou. Obvykle se dokážete skvěle ovládat, máte silnou vůli, vytrvalost a smysl pro čest. Své ambice ani motivy nedáváte otevřeně najevo, ale vaše touha uspět v životě je silná. Na svůj úspěch si dokážete počkat (já bych teda řekla, že jsem dost netrpělivá).

Můžete dělat téměř cokoliv. Možná si vyberete povolání, kde budete pomáhat druhým. Vaše potřeba analyzovat sebe i druhé, schopnost léčit a motivovat lidi by vás mohly přivést k povolání lékařky, psycholožky, psychoterapeutky, diagnostičky, poradkyně či pracovnice v lidských zdrojích (ne, že by mě to nebavilo, ale mám obavu, že bych se utopila v problémech druhých...).

Nemáte pravděpodobně ráda velké změny ve svém životě. Potřebujete základnu, odkud budete vyrážet do světa (ano, ano, každý ví, že jsem konzervativní!!).

Zajímá vás cestování, jiné kultury, jiné jazyky a jiní lidé.

Zřejmě budete mít mnoho rozličných přátel, pro které budete inspirací (to nevím, jestli někoho inspiruju).

Ačkoli jste svým blízkým věrná, potřebujete si udržet svou nezávislost a mít pocit, že si svůj život řídíte sama (!!!). Dokážete být trpělivá (???) v překonávání obtížných překážek i ve vyčkávání na správnou příležitost. Máte intuici pro dobré příležitosti a většinou ji dokážete využít. Vaše vůdcovské schopnosti a kuráž vás mohou dovést do nejvyšších společenských pozic.

Zajímají vás záhady a tajemství a ráda je odhalujete. Mohla byste uspět ve výzkumnictví, archeologii (ne, v hlíně se hrabat nebudu), zpravodajských službách, knihovnictví. Byl by z vás dobrý detektiv, vyšetřovatel či investigativní novinář. Ve všem, co děláte, byste si měla klást otázku, proč to děláte. Zda to je pouze vaše touha kontrolovat a ovládat své okolí, nebo upřímná snaha pomoci druhým, aby pochopili sami sebe a lépe tak zvládali život.

Díky povědomí o hlubokých a protikladných silách ve vašem nitru a schopnosti je vyjádřit by z vás mohla být skvělá malířka, herečka nebo hudebnice. Dokážete se vcítit do pocitů druhých a pochopit je. Jste soucitná, ale nemáte trpělivost s leností a přetvářkou (to je fakt, ráda pomůžu někomu, kdo se snaží, ale když se někdo na něco vykašle, protože se mu nechce, tak ať se pak v těch svých problémech třeba utopí, je to jeho chyba). Dávejte si pozor na své tendence reagovat příliš subjektivně (ano, pane!). Jste mnohdy zbytečně nedůvěřivá a podezíravá (někdy = pořád). Nerada připouštíte vlastní chyby a dělá vám potíže se omluvit (to už jsem někde slyšela :-)).

Jste světu otevřená, zábavná a přátelská. Zajímají vás lidi a ráda se s nimi seznamujete. Na konzervativnější osoby může vaše chování působit poněkud excentricky a podivně (ale stejně si stojím za tím, že zpívat si a tancovat uprostřed bílého dne na ulici je naprosto normální!!). Můžete je zaskočit svými netaktními poznámkami, které patrně myslíte dobře, ale občas špatně vyzní (ano, často mám problémy s intonací).

Je možné, že jste se vícekrát v životě stěhovala nebo dokonce žila v cizích zemích (právě teď, právě teď!!!). Jste optimistka, volnomyšlenkářka a nemáte žádné předsudky týkající se barvy pleti, náboženského vyznání či politického názoru (to je fakt).

Ve svém životě potřebujete výzvy. Již od dětství máte mnoho zájmů a zálib. Obvykle se věnujete několika aktivitám a projektům najednou (někdy jich je AŽ MOC). Pokud se něco nevydaří, neberete to tragicky (tak chvíli to přeci jen trvá, než se s tím srovnám). Ihned si najdete další cíl.

Jste vnímavá a dost ovlivnitelná skrytými náladami v okolí (jo, to je taky fakt). Tato vrozená citlivost může být skvělou kvalitou, pokud ji využijete v takových profesích, jako je politik, spisovatel, umělec a psychoterapeut. Musíte se však naučit rozlišit mezi vlastními pocity či náladami, a těmi, které přicházejí z vnějšího prostředí (píšu si!!).

Měla byste se chránit před negativními vlivy. Jste mimořádně senzitivní, a tím i zranitelná. Máte potřebu pomáhat slabším. Nezapomínejte však ani na sebe. Nejlepší způsob, jak si udržet vnitřní stabilitu, je občas se na nějakou dobu uzavřít do své samoty (jenže se často stává, že mi tam někdo leze, i když se ho nikdo neprosil). Tam si utřídíte myšlenky a prozkoumáte své nitro. Sebeanalýza vám pomůže odhalit vlastní potřeby a napomůže k duševní vyrovnanosti.

Váš charakter - stinná stránka

Snažíte se mít svůj život zcela pod kontrolou (štěstí přece přeje připraveným). Už v dětství jste patrně zjistila, že se můžete dostat do situací, které nejste schopna sama ovlivňovat. A pocit bezmoci vás ohrožuje stále (STÁLE). Proto můžete předstírat, že svůj život v pohodě zvládáte a máte ho pod dohledem, ale čas od času se mohou ozvat hluboce zakořeněné úzkosti, které signalizují, že všechno není úplně v pořádku. Máte určitý vnitřní pocit, že vás lidé nemají tak rádi, jak dávají najevo (a mají snad?). Zkuste si dovolit být zranitelná a otevřít se více svým blízkým. Dodá vám to možnost být v kontaktu s hlubšími emocemi a pomůže nalézt potřebnou duševní rovnováhu.

Ve stejný den jako vy se narodili:

Daniel Landa (1968) - český muzikant
Jan Tříska (1936) - český herec
Karel Ignác Thám (1763) - český spisovatel
Laura Bush (1946) - manželka amerického prezidenta Bushe
Miroslav Ondříček (1934) - český kameraman
Sean Jean "Puff Daddy" Combs (1969) - americký raper
Thomas Klestil (1932) - rakouský prezident
Vadim Salmanov (1912) - ruský skladatel
Yvetta Simonová (1928) - česká zpěvačka

Poloha planet v okamžiku narození

PlanetaVe znameníV doměPoloha
slunceštír11.11° 38'
měsícstřelec12.10° 40'
merkurštír12.28° 51'
venušeštír11.13° 21'
marsvodnář2.15° 42'
jupiterryby3.13° 0'
saturnstřelec12.8° 42'
uranstřelec1.20° 15'
neptunkozoroh1.3° 43'
plutoštír11.7° 29'
ascendentstřelec11° 33'

Aspekty planet

PlanetaAspektPlaneta
sluncekonjunkcevenuše
měsíckonjunkcesaturn
sluncetrigonjupiter
měsíckvadrátjupiter
sluncekonjunkcepluto
sluncekvadrátmars
venušetrigonjupiter
venušekvadrátmars
jupiterkvadrátsaturn
měsícsextilmars
neptunsextilpluto
venušekonjunkcepluto
marssextiluran
jupitertrigonpluto

Elementy

ElementHodnota elementu
voda9
vzduch5
země1
oheň9

tady na té tabulce je pěkně vidět, jak jsem protikladná, stejné (a obrovské) hodnoty vody a ohně, kdo se ve mně pak má vyznat, že ;)
 


Komentáře

1 Johnny* Johnny* | Web | 30. prosince 2008 v 16:22 | Reagovat

Nevadí vůbec, spíš jsem ráda, nerada bych aby někdo z "dospěláků" přišel na můj blog...

Tahle stránka je moc hezká, kámoška si to taky dělala a sedí to, mě také, mamce...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama