PS je tady ještě (aneb minispeciál o kondomech v Číně)

5. prosince 2008 v 11:23 | qlarinka |  Čína
Málem jsem zapomněla na jednu vtipnou historku, která se dneska udála. Znám ji sice jen z vyprávění, ale i tak stojí za to;)

Poté, co jsem zapadla do pelechu, se Anni s Christinou vydaly na nákup. V supermarketu se zastavily u police s kondomama a řešily jejich velikost v porovnání s těmi ve světě. Hromadně jsme se totiž doslechli, že pro bělochy a černochy jsou tyhle pomůcky v Číně příliš malé.

Znenadání se k nim přitočil Casper, který byl v obchodě taky a hned je začal odrazovat od čínských regálů. Prý jestli něco z toho potřebují, tak ať zamíří do Watsonu (to je jméno jedné drogérie), že tam mají velikost XXL, krabička s černými koňmi, ty že jsou v pohodě.

No, radši nechci vědět, kde Casper k těmhle znalostem přišel, ale docela dobře jsme se večer bavily nad představou, jak si takhle užívá v Číně dvojice a najednou zjistí, že kondom je moc malý, tak kluk vyrazí do světa a obíhá drogérie a supermarkety (nejlépe polonahý, jak z amerického filmu) a ptá se po XXL velikosti a když se konečně po dvou dnech vrátí, tak ho holčina přivítá slovy: Vítej, můj černý koni!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama