135. den (So) - Včera, dnes a zítra

12. ledna 2009 v 9:09 | qlarinka |  Čína
Nic moc se nedělo. Ráno odjel Anniin kamarád zpátky so Šanghaje. Šla jsem pozdě spát, tak jsem mu jen zamávala z postele. Vůbec si asi všichni musí myslet, že svůj pelech nikdy neopouštím, protože když jsem v pokoji, tak jedině tam. U stolu mě nenajdete a jiný prostor už tady není. Jednou jsem teda seděla na zemi, ale to byla spíš výjimka.


Anni zamířila s Christinou a kamarádem ještě rychle do prodejny hudebních nástrojů, protože Němec je vášnivý klavírista, tak aby si koupil nějaké noty :-) Anni si tam vyhlídla flétnu, tak pro ni konečně máme vymyšlený narozeninový dárek, ale ne, abyste jí to řekli ;)

Já se pozdně nasnídala-naobědvala a učila se a učila se a v podstatě celý den nic jiného nedělala. Malá procházka s holkama na večeři to nezachránila, takže celý den bych shrnula jako jednu velkou nudu. Venku svítilo sluníčko, mraky někam zalezly, ale já strávila celou věčnost nad čínskou gramatikou, snad to počasí ještě chvíli vydrží...

Večer jsem si zavolala s babičkou a pak koukala na Soukromé pasti. Bohužel je tu šílený připojení a Nova to má pojištěný, aby to lidi nestahovali, tak, že si nemůžete nejdřív nechat načíst celý díl a pak se dívat, takže jsem u hodinového pořadu strávila hodiny 3, docela sranda. Ale stálo to za to ;) Víc speciální článek ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama