136. den (Ne) - Gramatika Divokých kmenů a další záchodová historka

12. ledna 2009 v 10:20 | qlarinka |  Čína
Oproti sobotě byla neděle snad ještě nudnější. Nemyslete si, že jsem se vzbudila v 7 ráno a učila se do 11 večer. Takový blázen jako Mon z olomouckých kolejí nejsem (a teda stejně má můj obdiv za to, že to vydržela celý semestr). Dělala jsem si přestávky a nebylo jich málo, ale tak nějak nic extra se v nich stejně nedělo.


Gramatiku jsem docela doklepla, stejně bych teda našla něco, co bych se ještě mohla učit, ale i tak jsem se svým výkonem spokojená. Ráno ještě přejedu jednou nebo dvakrát slovíčka a budu doufat...

V přestávkách jsem se starala o svou vesnici, kterou jsem si založila ve hře Divoké kmeny. Je to docela sranda, doporučila mi to sestřenka, tak paříme spolu. Každá teda za svou vesnici, ale aspoň nehraju sama ;)

Při večeři jsme se s Anni bavily o tom, jak se rodí děti a jaký je rozdíl mezi placentou a něčím dalším a tak a Christina pořád nadávala, že nemůže jíst. Holt se pozná, kdo žije s holkama a kdo je jediná holka v rodině, takže má některá témata zafixovaná jako tabu :-)

Za zmínku taky stojí jedna další záchodová příchoda. Těm, co nemají rádi záchodové příhody rádi, přeju dobrý den nebo dobrou noc, podle toho, jaký zrovna máte čas, a můžu vám říct, že nic dalšího se nedělo, takže tady můžete přestat číst.

Těm ostatním připomenu záchodovou příhodu číslo jedna. Nedávnou nám vypověděly službu všechny světla na záchodě, takže se tam spolubydla musela večer vypravit s baterkou. No, docela vtipné, když si uvědomím, že bydlíme v normálním domě a ne někde v dřevěné chaloupce uprostřed hlubokého lesa, kam ani Karkulka nedošla.

Včera se spolubydla vrátila s ještě lepším zážitkem. V pokoji máme aspoň klimatizaci, ale na chodbě, v koupelně a na záchodech není ani ta, takže je tam teďka celkem ukrutná zima. Každá výprava na dámy je spjatá s dlouhým přesvědčováním sebe sama, že už teda fakt musíme a není vyhnutí. Včera to bylo o to vtipnější, že jsme "pářily". Ne se pářily, abyste to nepletli, ale vytvářely jsme páru. Určitě to znáte, ochladí se, vyrazíte ven a když dýcháte, jde vám pára od pusy, protože vzduch, který vydechujete je teplejší, než okolí. Nám se tentokrát podařilo pářit nejen při dýchání, ale i při návštěvě záchoda, určitě si domyslíte... Omlouvám se všem, kteří dočetli a sem a příběh se jim nelíbil, já vás varovala předem ;)

My jsme se tomu smály celý večer, tak nám to třeba přinese štěstí na zkoušce ;)

Zdraví vaše pářička ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama