190. den (Pá) - Génius na scénu a SOS

8. března 2009 v 10:45 | qlarinka |  Čína
Když jsem otevřela sešit s opraveným domácím úkolem z minulé hodiny, nestačila jsem zírat. Dostala jsem plných 100%, což se mi ještě nestalo, takže jsem měla dobrou náladu. Bohužel hned po přestávce mi ji zkazil učitel konverzace, který předvedl 85 minutový monolog. Bylo to strašné!! Opravdu neuvěřitelná nuda, obzvlášť proto, že tam máme mluvit my a ne on... alespoň jsem si připravila něco k životopisu...


Na oběd jsem šla s Juliou, Sašou a Mariou, takže byla sranda. Jako vlastní domácí úkol jsme si s Mariou zadaly vymyslet, jak učitele na konverzaci přesvědčit, že všichni víme, že on čísky umí, ale že by to ve svých hodinách mohl taky naučit nás a ne jen se předvádět.

Odpoledne jsem, jak jinak, strávila nad Harrym, je to tak strašně napínavé, že ani nestíhám dělat nic jiného :-D

Anni se tu jen otočila kolem 3. hodiny. Domluvila se se Sýrijkou Ranyou (taky s námi tancovala a teď je s Anni ve třídě), že si budou vzájemě dávat lekce němčiny a arabštiny. Spolubydla je fakt blázen. Jazyků snesi hodně, ale chrčet jako Arabové mě fakt neláká. Přehodila si tašku a v doprovodu Marii vyrazila do druhého kampusu za svými čínsky mluvícími Číňankami.

Holky se vrátily až skoro v 9 hodin. Večer se měl konat indie rock koncert v klubu SOS. Hrozně jsem se tam těšila, protože to vypadalo na lepší muziku, než je v ostatních čínských klubech.

Před odchodem jsme každá na pokoji vypila jedno pivo z plechovky. Těším se na normální české, protože to byla opravdu břečka. A ať si kdo chce tvrdí, že ta značka, kterou jsme měly, je ještě oproti některým jiným pitná.

Klub je rozdělený na 2 části. V jedné byli jen samí Číňani a příšerná hudba. V druhé, menší části, bylo znatelně méně domorodců a muzika byla trochu snesitelnější. Kluci, kteří před tím byli ještě v Maya baru, přišli chvíli po nás. Z Jespera se vykluboval nejvtipnější tanečník, jakého jsem tady zatím viděla. Svíjí se jak guma a tak všelijak je prostě nepřehlédnutelnej :-D

Netrvalo dlouho a na řadu přišla kapela. Tedy spíš duo, protože zastoupena byla jen jediná kytara a bicí, při hře je pak ještě doprovázela spousta neidentifikovatelných elektronických zvuků. Bohužel musím konstatovat, že se z nich vyklubali neskuteční barbaři. To i já bych to zvládla líp a to je co říct, protože vždycky zapomenu zpívat, když jsou kolem lidi ;)

Bicák nedokázal udržet rytmus a kytarista zpíval velmi falešně. Byl to neskutečý propadák, skoro jako jeden příběh z Bakalářů, kde partička důchodců nestihne přijet do důchoďáku na své vystoupení a je zastoupena skupinou mladíků, kteří dostali nástroje asi tak 1 den předem. A ty babičky a dědečkové pokyvují hlavami, jako by se to i dalo poslouchat. No fakt děs!!!

Já jsem hlavou nepokyvovala a šla si sednout. Netrvalo dlouho a dvojice neumětelů byla nahrazena muzikou od Djů. Bohužel samé techno, takže pro mě snad ještě horší. Nakonec jsme to vzdali. Sotva jsme vyšli před budovu, začal Jesper poskakovat a tancovat jak divý, tak jsme se k němu s Anni a Chrisem přidali a Maria nás fotila. Taková 5 minutovka pogování (skákání do hudby tak, aby nohy byly co nejméně na zemi) před klubem byla asi milionkrát lepší, než vše, co tomu předcházelo. Vzbudili jsme takovou pozornost, že se k nám začali sbíhat uniformovaní Číňané, ale rozešli jsme se v klidu a pokoji bez jediného slova :-D

Anni nás přesvědčila zastavit se v McDonaldu. Nemám to tam ráda, ale měla jsem hlad, tak jem si nakonec dala hamburger a kolu, protože mi chyběly tekutiny.

Na pokoji jsme pak ještě chvíli kecali a pak šli spát. Večer se moc nepovedl, tak příště to snad bude lepší ;)
 


Komentáře

1 kirsten kirsten | 8. března 2009 v 20:55 | Reagovat

no sem se lehce nudil a nasel sem vypatlator a devypatlator (prekladac emo-cestina, cestina-emo) no a tak sem ti chtel ukazat jak by tvuj blog vypadal kdyby si mela mnohem cernejsi vlasy, jeste vetsi ofinku a nikdo te nemel rad

http://shorttext.com/flsp0kx

2 qlarinka qlarinka | 9. března 2009 v 5:19 | Reagovat

vypatlator znam :-D ale teda doufam, ze ti nebude vadit, kdyz zustanu pri staryn ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama