193. den (Po) - To byla noc

11. března 2009 v 7:21 | qlarinka |  Čína
To byla noc!! Lámu rekordy v rychlosti spotřeby papírových kapesníků, fakt super. Bohužel na to nezabrala ani tygří mast a noci jsem nemohla najít kapky, takže jsem fakt akorát smrkala. Jsem mým rodičům (a dalším příbuzným) opravdu vděčná, že mě naučili smrkat, ale tu hru na jeleny jim nikdy neodpustím. vůbec si v mém ranném věku neuvědomili, že bych mohla mít vysoké ambice, jako třeba jet do Číny, mohla bych se při těch ambicích nastydnout a pak to těžce nést.

Strašně moc bych si přála smrkat potichu, jestli to někdo umíte a víte, jak na to, dejte mi prosím radu, protože je to fakt příšerné!!!!

Anni byla ráno ráda, že už jdu do školy, aby mohla ještě hodinku spát. Já naopak trpěla, protože se mi nechtělo hned ze začátku semestru všechny okouzlit mým neustálým smrkáním, frkáním a tak. Bohužel ale nebylo vyhnutí, protože paní učitelka nám řekla, že nemoc nám uzná, jen pokud doneseme papír od lékaře, ale s obyčejným nachlazením mě k doktorovi nedostane. Obzvlášť ne do nemocnice (ordinace jsou všechny v nemocnici), o které sama prohlásila, že je špatná. Konkrétně do univerzitní nemocnice tady v kampusu.

Přetrpěla jsem gramatiku a na čtení jsem jen čekala, až už bude konec. Ani jsem pořádně nedělala cvičení, protože jsem neměla sílu.

Po vyučování jsem se rozhodla koupit nějaké ovoce, abych už pak nemusela vytáhnout paty, takže jsem si cestu trochu prodloužila. Na kolejích jsem pak ale nemohla pochopit, jak můžu mít teplotu 35,9°C, když mi bylo blbě a cítila jsem se strašně rozpálená.

Odpoledne jsem proležela, pročetla... a hlavně prosmrkala.

Taky jsem volala s mamkou a babičkou. Mám na cestě velikonoční balíček s poslední várkou velikonočních perníčků :-) A mamka nakonec vzdala reklamaci toho vykradeného vánočního balíčku, protože by to bylo strašně namáhavé a složité a tak. Nikdy nesvěřujte cennosti (i když jsou cenné třeba jen pro vás) České poště. Netvrdím, kde k chybě došlo, ale to, že si její zaměstnankyně vzala peníze za rychlý balík a poslala to pomalu a že se ani neumějí vypořádat s reklamací balíku, který byl evidetně otevřen násilím, je opravdu hloupé.

Večer mi teplota vyskočila skoro k 38 :-) Fakt super, takové stavy miluju. Posílená strachem z nemocnic (to by bylo na dlouho) jsem se ale rozhodla, že pokud ráno mít teplotu nebudu, stejně se do školy vypravím.

Osobně se domívám, že se na mě Voldemort a Harry domluvili a očarovali mě nějakou chřipkovou kletbou, která pomine teprve tehdy, až jeden z nich letitý souboj vyhraje. Musím tedy rychle číst, abych se co nejdříve uzdravila.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama