195. den (St) - Spánek

12. března 2009 v 15:09 | qlarinka |  Čína
Ráno mě vzbudil budík, ale stejně už jsem byla rozhodnutá, že do školy nepůjdu a radši se pořádně vyležím. Chtěla jsem se řádně omluvit, ale z neznámých důvodů mi došel kredit (to už se mi nestalo let :-D a musela jsem psát od Anni. Ještě, že ji mám :-)


Dopoledne jsem se hezky pelešila a četla Harryho. K obědu jsem zblajzla výbornou národní pochoutku Toga, kterou mi o den dřív laskavě poslal Francois. Pozval nás totiž s Anni na večeři, ale já jsem radši ležela v pelechu, tak mi poslal v krabičce :-) Skoro jako doma na koleji (jen chyběl babiččin štrůdl) :-D A bylo to opravdu neskutečně dobrý, asi budu chodit na večeře častějc... nebo teda častějc marodit :-D

Odpoledne jsem se pro změnu pelešila a... četla Harryho :-) Jak překvapivé ;) Zkoušela jsem taky 2x usnout, ale nepodařilo se mi to. Já totiž za bílého dne usnu jen v případech totálního vyčerpání (Štědrý den v ČR), takže mě nikdy nebuďte, když ve dne spím, jinak budu neskutečně protivná.

Dánové vyrazili někam nakupovat, tak jsem si poprosila o bagetu a sýr, protože jsem měla pořád chuť na něco nečínského. V 8 večer už mi kručelo hlady, ale nakonec jsem se dozvěděla, že z nákupu sešlo. Taky mi to mohli dát vědět ne ;)

Vyběhla jsem jen tak v teplákách (ve kterých jsem byla v posteli), rozcuchaná... no to si domyslíte, jak jsem vypadala...., pro rýži k rýžařům. Ke své hrůze jsem tam potkala polovinu koleje, to jsem fakt přesně potřebovala.

Ani jindy nevím, co si mám povídat s Angelou, Tamar a Casperem, Byron si ze mě pořád dělá jen blbou srandu, takže jediný normální tam byl Max. Teď jsem navíc byla vyzbrojená těma teplákama a celkově luzným zjevem, takže jsem si jen přála odtud zmizet. Max si nakonec všiml, že jsem ostříhaná, tak jsem mu poděkovala, řekla, že už to mám měsíc a mezitím jsem 3x byla i u nich v pokoji a mohla jsem jít domů. Fakt super den!

Moje nemoc se bohužel nezlepšila, spíše naopak. Teda opadla mi teplota, ale začala jsem hrozně kašlat, takže ráno se půjde k panu Číňanovi v bílém plášti (ale tohle je stejně hygienické, ráno nová... toho si nevšímejte, to je z filmu Tajnosti, jednoho z těch 5, co mám v Číně).

Harryho jsem zavřela přesně ve chvíli, kdy měla začít bitva o Bradavice (školu), tedy skoro v nejnapínavějším místě knihy. Už aby bylo ráno a návštěva doktora byla za mou ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama