203. den (Čt) - Španělská party

21. března 2009 v 2:54 | qlarinka |  Čína
Úvodem bych chtěla popřát všem Pepčům, Pepíkům, Josífkům, Josefům... k dnešními svátku :-) Pořádně to oslavte a mějte se fajn :-)


Ve škole v podstatě pohoda. Sice jsem nedostala z domácího úkolu 100%, ale jenom 98%, přesto se domnívám, že jsem s tím schopná žít :-D Na konverzaci mlel zase celou dobu pan učitel. Zjistila jsem, že jediná šance, jak se dostat ke slovu (když už neznám ty slovíčka k tématu, na která se věčně ptá), je se vyptávat na neznámou gramatiku apod. Pan učitel ji sice stejně neumí vysvětlit, ale já si aspoň za těch 90 minut řeknu 2 věty nahlas :-)


Na oběd jsem šla k muslimům. Sama. Dřív jsem nechápala, jak může mamka chodit v Pardubicích na jídlo do restaurace sama, ale člověk si zvykne, už mi to ani nepřijde... Dala jsem si nějaké nudle, ze kterých se vyklubala nudlová polévka. Bylo to celkem dobré, jen používají příliš mnoho čínského masoxu nebo nějakého podobného nesmyslu. S pravou zeleninou by to bylo lepší ;)

Odpoledne jsem vedla jeden z mnoha "duchaplných" rozhovorů s Anni a Chrisem, je to fakt sranda. Snažila jsem se u toho aspoň trošku vypisovat slovíčka a dělat něco do školy, jinak bych to nestihla.

Na třetí hodinu jsme s Mariou vyrazili na tajči. Já se celkem nudila, protože děláme stejnou sestavu jako minulý semestr. Potřebovala bych spíš poradit s technikou, ale je tam 30 lidí, kteří ani neznají kroky, tak mám smůlu :-D Aspoň jsem na konci hodiny předcvičovala :-D

A učitelka se hned vyptávala na Mariu, protože jí to na první hodinu šlo opravdu moc dobře :-) Holt gymnastka, je snad i v dánské reprezentaci nebo co ;) Nebo prostě hodně vysoko, tak se není co divit, že jí jdou pohybová cvičení :-)

Ze školy jsem zamířila do Trust Martu, abych si koupila lepší švihadlo, protože to moje je na 2 věci (na nic a na houby) a pak už na kolej. Bylo krásně teplo, takže jsem se v dlouhých teplákách pařila jak v igelitovém pytlíku. Za měsíc už bude horko k nevydržení :-D

Nakonec jsem se rozhodla, že do Vietnamu pojedu, ale posunuly jsme to s holkama o měsíc, takže si v klidu uděláme polosemestrové zkoušky, sbalíme, vyřídíme víza a tak a nebudem se muset bát, že by nám něco chybělo :-) Takže přeci jen navštívím 2 asijské země a ne jen jednu :-) Tradááá :-)

Rychle jsme si zaskákaly přes švihadlo a ani mi to nepřišlo náročné, protože jsem byla plná vietnamské radosti :-)

Mica a Manu (Španělé ze Silvestra) pořádali totiž večer velký večírek pro své třídy a další spřízněné duše, tak jsme se s Anni rozhodly přidat. Museli už prý odmítnout spoustu lidí, protože Australská reastaurace, kde se parta konala, není nafukovací, ale nás dvě odmítnout nedokázali :-)

Šla s námi i Živile a vlastně celá restaurace byla plná Španělů a Korejců :-) Zaplatily jsme po 100Y, což je poměrně hodně, ale v ceně byla večeře a veškeré nápoje, tak jsem se to projednou rozhodla obětovat dokonce i já :-D Jídlo bylo formou bufetu - těstoviny s kdovíčím, jednohubky, saláty a dokonce i víděňská klobása :-)

Pily se většinou koktejly, které tam dělají opravdu silné (půl napůl alkohol a džus), takže bylo velmi veselo. Po jídle někdo pustil hudbu a všichni Španělé se samozřejmě okamžitě přidali. To se mi na nich hrozně líbí, že jsou takoví spontánní :-)

Anni se moc nebavila, takže odešla kolem 11, já pak kolem 1 ráno a Živile prý až ve 4 :-D Před odchodem jsem ještě stihla tombolu, ve které Živile vyhrála MP3 přehrávač a skákala radostí až ke stropu, protože se zrovna chystala nějaký si koupit :-) Já jsem nevyhrála nic, ale výborně jsem se bavila a to taky stojí za to :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama