212. den (So) - Nesplněné představy

29. března 2009 v 16:39 | qlarinka |  Čína
Celý den by se dal 2 slovy shrnout jako nesplněné představy. Neudělala jsem totiž nic z toho, co jsem si naplánovala. Mamka mi slíbila, že mi ve 2 zavolá, jak je na tom Lasík a tak všelijak a co je nového, kvůli čemuž jsem zrušila nakupovací výlet (ano, opět, ještě nemám dost) s Mariou. O čtvrt na dvě mi mamka napsala, že pes spí, tak se mi znovu ozve, až se vzbudí (odmítala jsem totiž mluvit s mamkou a chtěla telefonovat jedině se psem :-)))))

Spěchala jsem zpátky, abych ve 2 přesně seděla u počítače a čekala, než mamka ve 4 hodiny zavolala. Z jediné věty, kterou jsem jí rozuměla, jsem nepochopila nic jiného, než že někam jde. Po další půl hodině jsem ze ségry vypáčila, že mamka odešla do práce. Kdyby vám někdy náhodou mamka tvrdila, že vám zavolá ve vašich 2 (v jejích 7), tak vám skutečně zavolá ve 2, ale v ty její (v mých 9)

Nicméně hlavně, že jsme se spojili a pak mluvili dlouho, takže se to všechno vynahradilo ;)

Krom toho jsem si naplánovala úklid, který jsem proležela (bolelo mě břicho, ale přešlo to... po pár hodinách). Učení jsem sice nakonec otevřela, ale v půlce volala ta mamka (učím se večer, přes den se nedonutím), takže asi tak...

Prostě zabitej den ;) A stejně venku pršelo, tak co :-)

Ps: A zjistila jsem, že jsem asi náměsíčná, když jsem se ráno vzbudila, zjistila jsem, že mi na krku chybí šátek, který jsem tam večer uvázala. Hledala jsem ho v posteli, ale nenašla. Nakonec jsem ho objevila vzorně složený na nočním stolku... Buď jsem měla v noci tajnou návštěvu a nebo dělám věci ve spaní ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama