224. den (Čt) - Jen si tak trochu vřísknout

12. dubna 2009 v 11:06 | qlarinka |  Čína
Na internetu jsem si přečetla článek o právě útočící jarní únavě a můžu bez obav říct, že ta potvora neřádí jenom v Evropě, ale i tady, protože jsem neskutečně utahaná. A nic mě nebaví, ale to už stejně víte ;)


Školu jsem nějak přežila, s jedním okem otevřeným, aspoň většinou. Těšila jsem, až si na chvíli sednu a hlavně na to, že mi bude volat mamka, protože jsem potřebovala zas chvíli slyšet češtinu ;) Popovídaly jsme si a hned mi bylo líp :-)

Jako obvykle jsem si popletla hodiny a když jsem se snažila přijít na tajči o 15 minut později, aby mi to rychleji uteklo, dorazila jsem o 15 minut dřív, protože to nebylo od celé, ale od půl :-) Ale zacvičila jsem si pěkně. Tenhle semestr se jde nějak rychleji než ten minulý, protože příští týden už je zkouška. Já si to tedy pamatuju (skoro), tak to není takový problém, ale chudák Maria tam byla 3x a už má být zkoušená. Musela jsem jí slíbit, že to půjdeme párkrát vyzkoušet jen samy dvě, tak doufám, že to dobře dopadne :-)

Anni mezitím vyprovodila svou návštěvu na autobus do Šanghaje, protože jejich čínská dovolená dnešním dnem skončila. Nabalila jim 20 kilo svého zimního oblečení, knížek a bot, ale v pokoji to pořád vypadá hodně přecpaně, jak mi se s těmi všemi krámy dostaneme domů? :-D

Z odpoledního programu nestojí za zmínku snad nic. Na večeři jsme šli k muslimům a brzy se ukázalo, že to nebyl dobrý nápad, protože jsme si pak s Chrisem (měli jsme tam stejné jídlo a to jsme si ho dali, protože je v něm něco zeleného a dnes je přece Zelený čtvrtek) párkrát zasprintovali. Naštěstí jsou záchody na každém rohu a jednodenní běhavka tu nikoho nepřekvapí :-)

Jinak jsem vám na net hodila nové fotečky a opět neúspěšně pracovala na získání letenek do Vietnamu, už jsem jednou nohou na Hainanu, tyhle věčné tahanice jsou totiž fakt na nervy ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama