229. den (Út) - Prosíme o udělení prázdnin

17. dubna 2009 v 12:45 | qlarinka |  Čína
Omlouvám se, za ty hrozné prodlevy poslední dobou, lehce ztrácím motivaci k dennímu psaní, přece jen jsem se tu už celkem aklimatizovala a není moc co nového psát. A navíc byla dneska ta písemka, takže jsem se musela šrotit... Teď už je to ale za mnou, takže se můžu s klidným srdcem pustit do dopisování ;)

Na slohovkách jsem zase odevzdávala svůj výtvor jako první. Jdeme v učebnici jak šneci a stejně jsme už za půlkou knížky, takže nevím, co budeme na hodinách dělat třeba v červnu. Posledních 30 minut jsme měli napsat nějakou slohovku, tak jsem to za 10 minut odevzdala jako první a zbytek hodiny fotila svoje spolužáky při práci :) Pan učitel mi tam našel spoustu chyb, hlavně špatně napsaných znaků, ale já prostě nějak nemám motivaci... a že bych si ty bláboly měla po sobě navíc číst... no děs běs ;)


Na oběd jsem šla s Chrisem, Anni, Róbem, Vendy a Adamem k severní bráně, kde jsme se parádně najedli a napili pivečka (které mi tady ale pořád nechutná), protože venku pálilo sluníčko o sto šest. Měla jsem trochu co dělat, abych se dostala včas na další hodinu, protože jsem to musela vzít přes kolej, ale podařilo se... skoro :-)

Cestou jsem potkala Laurindu a strašně se mi smála (ale v dobrém), že mám na sobě oblečení, jaké bylo moderní, když jí bylo sedm. Njn, to jsou ty starší ;) Měla jsem na sobě takové disko oblečení, to je pravda - černou sukni, černé legíny, žluté tričko a žluto-bílé pičutky :-)

Po gramatice jsem třídní poprosila o podepsání omluvenky, že se budu 14 dní místo školy flákat u moře :-) Když jsem jí přesvědčila, že se oba následující pátky neučí (příští týden jede škola na výlet k nějakému jezeru a ten další je státní svátek - práce), tak už nemohla než podepsat :-) Ale musela jsem jí slíbit, že se dobře naučím na páteční zkoušku... no nevím no :-D

Po konverzaci jsem pak s Mariou a oběma omluvenkami vyrazila za Tang Lim, tam jsme se nadobro rozdělily. Omluvenky zůstaly a my vesele odkráčely s radostným pocitem, že nám škola posvětila naše záškolácké plány :)

Na koleji jsem musela donekonečna vysvětlovat můj jazykově nedokonalý status na facebooku. V pondělí odpoledne jsem tam totiž napsala, že uschnu, protože za mnou nepřišel žádný kluk. V angličtině to schnutí bohužel zavání silným sexuálním podtextem a ve spojení s klukem, který nepřišel, se mi podařilo pobavit celou kolej :)

Bohužel slunečné počasí neznamená vždy jen vše krásné a stala se dnes hrozná tragédie. Jeden africký DJ (ten, kdo na diskotéce pouští muziku), který tu byl asi 4 roky a za 14 dní se poprvé od příjezdu chystal vrátit na pár dní domů do Nigérie, měl nějaké bolesti a šel do nemocnice. Bohužel už mu nebylo pomoci a do hodiny zemřel. Nepřišli včas na to, že má cukrovku... Já ho neznala, takže mě to samozřejmě bylo líto, ale příliš mě ta zpráva nezasáhla, s holkama, co na jeho diskotéky chodily každý týden, to bylo horší... Nechť odpočívá v pokoji...

Večer jsem si pak jen udělala úkoly, naučila se pár znaků a dělala takové podobné další činnosti, o kterých ani nemá cenu psát ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama