231. blog (Čt) - Dobrou noc přeje učitel konverzace

17. dubna 2009 v 13:26 | qlarinka |  Čína
No, dneska se teda fakt nemám moc čím chlubit, protože jsem usnula ve škole :-D Docela na férovku, prostě jsem se při poslechu tak usilovně soustředila na nahrávku, až jsem z toho usnula :-D Doufám, že si toho nikdo nestihl všimnout :-D


Ale docela dobrá představa, jak takhle sousedovi padá hlava, pak rána o stůl... vzbudí se... za chvíli se situace opakuje, ale hlavu už si stihne podepřít... a vzápětí se ozve chrápání :-D

Na oběd jsme šly s Mariou jen do jídelny před kolejí, něbyl čas, protože nás čekala zkouška z tajči. Přišly jsme tam právě včas, párkrát si to zopakovaly a šlo se na věc. Samozřejmě jsem nervák, ne na zkouškách písemných a mluvených, ale na praktických, takže jsem jednonu škobrtla, 2x zrychlila a jednou se spletla... Samozřejmě jen při cvečení sestavy naostro... A navíc to máme na videu :-D Mělo by se brzy objevit na internetu, tak vám pak dám vědět.

Na koleji jsme si ho hned pustily a zjsitily jsme, že nevypadáme úplně nejhůř :-) Jinak jsme zkoušku obě zvládly na 88%, Maria byla nadšená.. já tak moc ne, protože už to mám druhý semestr, ale nenadělám nic... Víc měli jen 2 kluci, z nichž jeden je FAKT dobrej, takže to není zas tak špatné :-)

Bohužel čas letěl rychle jako voda a my se musely zase ponořit do učení. V jedenáct večer jsem zjistila, že jsem udělala asi jen půlku původního plánu, že už musím nutně spát a že jsem večeřela jen instantní nudle... No nenaděláš nic... Ani blog jsem napsal nestihla... Už aby bylo po zkoušce a já mohla dodělat povinnosti a vyrazit na dovču :-)
 


Komentáře

1 CinK* CinK* | Web | 17. dubna 2009 v 21:31 | Reagovat

Kdepáák:D Už sme si sakra zvykli:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama