248. den (Ne) - Chybí nám kilometry

5. května 2009 v 16:12 | qlarinka |  Čína
Dopoledne jsem příjemně prolenošila a konečně začala dopisovat blog, tak doufám, že jste si taky početli ;) Zítra musím jet na otočku do Šanghaje, protože tam mám jednu důležitou schůzku, tak jsem se na to dneska snažila trochu připravit - vybrat oblečení, vyžehlit kalhoty a tak. Samozřejmě jsem taky potřebovala koupit jízdenku a vzhledem k tomu, že mně i Marie chybí těch denních 10km, které jsme absolvovaly na Hainanu, vydala se pro ně se mnou.


Rozhodly jsme se cestou zajít na oběd, ale vzhledem k tomu, že jsme odchod několikrát odsouvaly (dopsat článek - já, doprat prádlo - Maria), každá jsme si dala malou svačinku a na jídlo nějak nebylo pomyšlení. Maria se nakonec rozhodla, že mě v Šanghaji podpoří (když s ní pak půjdu nakupovat), což jsem nemohla odmítnout, takže jsme koupily rovnou 2 lístky a mohly jít zase domů.

Dobrodružně jsme se rozhodly, že přece jen něco pojíme a při hledání restaurace zabloudily do nedalekých velmi čínských uliček, kde bylo úplně všechno, jen ne jídlo.

Nakonec jsme se tedy zase domotaly zpátky ke škole a objevily muslimskou restauraci z toho řetězce, kde nám tak chutnalo na Hainanu přímo u zadní brány kampusu :-D Jsme to holky slepý, že jsme si nevšimly dřív :-)

Daly jsme si jednu porci napůl, čímž tu vždycky vzbuzujeme rozruch, ale my toho prostě víc nesníme, tak proč to pak vyhazovat...

Bohužel se asi nějak začal měnit tlak, takže se mi hrozně začala točit hlava a těšila jsem se do postele, i když byly asi 3 odpoledne. Cestou jsme ještě koupily nějaké ovoce a pak už směčovaly na kolej.

Anni si taky stěžovala, že se jí točí hlava a Mariu úplně neopustily střevní potíže z Hainanu, ale to jsou všechno jen záležitosti chvilkové, protože do večera nám zase už bylo dobře :-)

Odpoledne jsem strávila v pelíšku - nejdřív s blogem a pak s učebnicí gramatiky, abych dohnala zameškanou látku... (popravdě jsem si jen jednou velmi rychle projela lekci na zítra, abych tušila).

Anni už začala mluvit o svém cestování a já začala být nervózní kvůli zítřejší schůzce, už aby to bylo za mnou :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama