268. den (So) - Zpátky ze Sichuanu

24. května 2009 v 16:33 | qlarinka |  Čína
Budíček v 7 hodin. V sobotu. Co víc si přát... Ale že to byla spolubydla vracící se mi z dlouhého výletu, tak jsem ji to odpustila. Otevřela jsem dveře, objala ji a dodala: "Vítej zpátky, dobrou noc!" Na to jsem jí vrazila klíče od našeho i do Chrisova pokoje (nebrali si je s sebou), otočila jsem se a zaplula zpátky do postele.


Těšila jsem se, kolik toho zase neudělám a najednou byl večer a já zjistila, že jsem toho kolik něudělala. Naučila jsem se teda další lekci znaků, udělala úkoly na příští týden, vyvzpovídala Anni a Chrise, jak že se to měli v dálkách na výletě (výborně se měli, jak jinak).

Stavila se tu i Naste, která se dnes taky vrátila z výletu. Po cestování s maminkou je pěkně unavená (známe, že ;)), ale prý to stálo za to, takže to skupiny Konec školy, pojďme radši cestovat přibyl další člen ;)

K obědu jsem chtěla dojíst to houbové cosi, co mi tak chutnalo, ale včera jsem to nedojedla, bohužel jsem ale zjistila, že to odnesl čas a přes noc mi to pěkně zkyslo. Co taky čekat ve 30°C... Tak jsem si dala jen instantní nudle a odpoledne od spolubydly škemrala chleba ;)

Na večeři se mi nechtělo, ale nakonec jsem se nechala přemluvit a snědla s Chrisem a spolubydlou aspoň pár ťiaozek. Aspoň jsem vytáhla paty z baráku, sice to nebyla žádná velká štreka, ale pořád lepší než nic.

Najednou bylo 10 večer a já zjistila, že jsem ještě necvičila a že chci mít aspoň ten zahajovací týden 7 dní splněných, tak jsem dodělala úkol a v 11 se na to vrhla... Aspoň se mi pak hezky usínalo :-D

Víc nemám co psát, prostě jeden z těch dní, kdy se vlastně nic nedělo...
 


Komentáře

1 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | E-mail | Web | 24. května 2009 v 18:36 | Reagovat

jo to znám,večer a zase nic:D ale dneska jsem pokročila,vrhla jsem se na učení textů na zámek jenže jsem zjistila,že jsme asi nastydla a mluvím nosem a vůbec se mi blbě mluví,tak nic:D
tady je dneska taky teplo,ale tolik asi ne:)

2 Terka Terka | Web | 25. května 2009 v 14:33 | Reagovat

jo, to se mi občas stane. Přede mnou celý den a ještě více povinností a já zevluju u netu nebo si čtu cokoliv, co nesouvisí s učením... A najednou je večer, den pryč a hotovo nic :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama