272. den (St) - Vojenské cvičení

29. května 2009 v 8:15 | qlarinka |  Čína
Poslední vyučovací hodinu tohoto týdne jsme si s Naste parádně užily a k piškvorkům přidaly i kreslení. Tentokrát i jednou vyhrála, takže teď zas musím trénovat já :-) Zítra máme díky festivalu dračích lodí prázdniny, škola se nám je rozhodla protáhnout i o pátek, ale budeme si ho muset ve škole nahradit v neděli, takže vlastně tenhle týden jdem do školy ještě jednou, ale až za 3 dny a to je daleko :-)

Na oběd jsem vyrazila s Anni a Chrisem. Vyprosila jsem si rybu ve sladkokyselém sosu, která je opravdu vynikající, takže jsem se parádně přejedla :-) Anni pak pokračovala na odpolední vyučování a my se s Chrisem vrátili na kolej. Rozhodli jsme se začít prázdniny aktivně a domluvili jsme se, že půjdeme běhat.

No, řeknu vám, už asi nikdy nepůjdu běhat s klukem. Přestože jsme se domluvili, že si budeme běhat každý sám, překvapilo mě, že se Chris, kterého jsem zatím sportovat neviděla, jen tak rozběhl a frrrnk byl pryč. A takhle si tam kroužil půl hodiny a ani se nazastavil...

Já si nejdřív prohlédla osazenstvo oválu, kromě mě tam byly ještě 3 holky - Číňanky, provozovaly oblíbený čínský sport chůzi dokola. Krom Chrise tam už nebyli žádní další cizinci. Navzdory těmto faktům však bylo hřiště docela plné, neboť tam právě probíhalo běžecké odpoledne mladých vojáků.

Řeknu vám, není nic "krásnějšího" než být jediná běhající holka, navíc cizinka, mezi samými vojáky. Vůbec na vás nepokřikujou, vůbec vám nevadí, že se potíte a funíte... No, zkrátka to bylo hrozný... Navíc jsem neměla muziku, takže jsem hrozně rychle nemohla... píchalo mě v boku, nemohla jsem popadnout dech... Fakt ostuda :-D Naštěstí teda 2 silnější vojáci byli snad ještě horší než já, ale... Později mi jeden můj kamarád atlet poradil, ať to tak neberu, že obtížné podmínky při tréninku zvyšují odolnost v závodě. Kdybych se náhodou někdy chystala závodit, tak si na to musím vzpomenout, zatím se ale nechystám, takže příště si to musím lépe načasovat, aby tam vojáci nebyli a snad to půjde líp...

Na koleji jsem si půjčila váhu a zjistila, že druhý balík, který bych chtěla poslat ještě tenhle týden, bude mít přes 13kg... No, to zas bude pálka... ale tak aspoň mi toho tady méně zbyde :-)

Jinak se toho moc nedělo, chtěla jsem se učit, ale copak to jde, když zrovna začaly prázdniny... Chtěla jsem tohle a támhleto, ale... Vždycky si najdu výmluvu, já jsem totiž lenoch lenošná, takže na výmluvy jsem machr ;)

Tak jsem si aspoň mohla představovat cihličky na břiše jednoho kluka ze stadionu, bohužel ty cihličky na něm byly jediny pěkný, ale tak aspoň něco ;)
 


Komentáře

1 AA AA | Web | 29. května 2009 v 12:03 | Reagovat

člověk nemůže mít včechno :) hlavně když je six pack :)

absolutně nechápu, jak můžeš běhat bez hudby... já když slyším to svoje funění, tak automaticky odpadám :)))

2 terka terka | Web | 29. května 2009 v 14:45 | Reagovat

já zase ještě nikdy neběhala s hudbou a že jusem se ještě před nějakým rokem těch koleček naběhala. Jednou jsem jela s hudbou na kole, poté, co mne nějaké auto málem smetlo a řidič na mne ukazoval zlostné posunky, jsem to radši vzdala. Posíláš věci domů, abys toho pak nemusela tolik táhnout? :-)

3 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | E-mail | Web | 30. května 2009 v 12:36 | Reagovat

podle toho co pořád vyprávíš bych neřekla,že jsi lenoch...běháš,skáče,cvičíš... lenoch vypadá tak jako já,sednu k počítači a vědomí,že se mám učit text na zámek,se mnou absolutně nehne:D
tak mě napadá,promiň,jestli jsem moc zvědavá,ale z jakých peněz tam žiješ? Protože to určitě není levný,být rok v cizině..na žádnou brigádu asi nechodíš viď, takže asi od rodičů? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama