279. den (St) - Sluchátka a iTunes

5. června 2009 v 7:59 | qlarinka |  Čína
Přežít hodinku a půl čtení, na kolej, sebrat Mariu a hurá pro sluchátka. Perfektní plán až na to, že Maria šla po škole ještě na poštu, tak nakonec sbírala ona mě ;) Cesta na Wenerlu, kde mají všechny ty obchody s elektronikou, utekla celkem rychle, už to máme nachozené, tak nám to tak nepřijde :-) Samozřejmě nechyběla zastávka pro kebab-gyros a pak už vzhůru pro sluchátka...

V nabídce bylo opravdu mnoho druhů a cen. Jedny horší než druhé ;) Vtipné na Číňanech je, že moc značky neřeší, takže jsou vám schopní říct nižší cenu za krabičku s nápisem iPod než za krabičku s nápisem XYZ. Pokud ale náhodou zjistí, že iPod je známý, cena během vteřin vzroste třeba na 1000%. Vtipálci ;)

Trochu jsme to tam prochodily, poptaly se a nakonec koupily u prvního pána pecky za 25Y (z původních asi 70Y). Nepadaj (zázrak, normálně nemůžu mít sluchátka), hrajou výborně a brutálně nahlas, takže musím mít všechno hrozně ztlumené :-)

Ségra se mezitím rozhodla, že obor, na který asi chtěla nejvíc, byl ten, co měl přijímačky včera. Já ale zatím výsledky nenašla, tak uvidíme. Jinak se pořád šrotí, tak ať už to má za sebou, tohle je hrozný čekání :-D

Odpoledne jsem se učila s iTunes, což je speciální program na přehrávání hudby, který musíte mít, pokud máte iPod (tu mašinku, co jsem koupila od Chrise), jinak si na něj totiž nenahrajete žádnou hudbu. Docela mi to zamíchalo s veškerou muzikou, co jsem v počítači měla, ale to se poddá, já jsem holka šikovná, já se s tím naučím a pak všem vytřu zrak... a nebo si aspoň něco pořádnýho poslechnu :-)

A jinak jen učení a učení, ale o tom není co psát... Ani na sport jsem se nezmohla, taková jsem holka líná... A to na rozdíl od včerejška nepršelo ;)
 


Komentáře

1 CuTe Ane[Ž] CuTe Ane[Ž] | Web | 5. června 2009 v 8:05 | Reagovat

Ahojky !/Dobré ránko !
Chci  tě pozvat na můj blog...
Co tam najdeš?
Spoustu grafiky,
Buttonek
KusoWek/teprv málo
Brushe
nebo dokonce i chococat!
mám tam sice toho ještě málo..ale doufám,že i ty tam na něco narazíš,co se ti bude líbít :)
nejde mi o návštěvnost..ale o tvoje natšení x)
jestli chceš tak se tam podívej,a jestli nemáš náladu tak ne..je to jen na tobě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama