285. den (Út) - Vím, že se opakuju, ale...

11. června 2009 v 8:33 | qlarinka |  Čína
Vím, že se opakuju, ale fakt jsem ráda, že mám za sebou poslední slohovky, protože to zas bylo... Za úkol jsme měli napsat dopis, ve kterém radíme kamarádovi, co se za námi chystá na návštěvu, co si má přivést s sebou a co nechat doma. Vykašlala jsem se na to a smolila to před hodinou :-) A pan učitel mě pochválil, že teda chyb jak maku, ale že příběh to byl dobrý, taky ne, když jsem si fiktivně zvala na návštěvu ségru a zakázala jí přivést cokoli, že tu mám krámů sama dost a že aspoň může vzít domů něco mého :-)


Prvních 30 min pan učitel opravoval úkoly a nám zadal napsat libovolný příběh. Vybrala jsem si událost, která mě v poslední době nejvíc potěšila, a psala o ségřiných přijímačkách. I díky blogu jsem zvyklá psát příběhy celkem rychle, takže jsem za 20 minut měla popsanou stránku, Naste vedle mě měla za stejnou dobu 2 řádky, a čekala, co se bude dít. Za dalších 10 min jsem s panem učitelem vyměnila opravený domácí úkol za neopravenou ségru (jako tu slohovku o ségře). Za další 3 minuty jsem ji dostala opravenou zpátky a do konce hodiny (60 min) jsem už žádnou další práci nedostala. Výborné, ještě, že jsem si vzala iPod - poslouchala jsem písničky a hrála hru... tomu se říká kvalitní výuka... A stejně mě to štve, zrovna ve slohovkách jsem chtěla uplatnit svůj spisovatelský potenciál (v Čechách bych neuspěla, ale tady jsem cizinka, to je 100 bodů navíc hned do začátku), ale takhle mi zbabrat kariéru...

Po obědě jsem na gramatice skoro usnula. O přestávce za mnou třídní přišla a jestli mi není špatně nebo tak, ale copak jsem jí mohla říct, že mě její hodina k smrti nutí? Tak jsem se vymluvila, že jsem se včera učila na HSK (a chvíli i jo, tak to byla lež jen z půlky) a že mě to vyčerpalo... Už ať je konec!!

Odpoledne jsem se poflakovala, ale TRADÁÁÁÁ dokončila jsem učebnici gramatiky. Po těch 250 stránkách jsem měla hlavu tak plnou, že jsem usnula snad ještě vsedě ;) A dokonce jsem stihla jít i běhat, protože odpoledne pršelo (mimochodem jsem durch zmokla), takže bylo na běhání příjemně. Teda aspoň jsem si to myslela, ono s tou vysokou vlhkostí se člověk zpotí, ještě než tam dojde, takže pak už jen funí a funí a doufá a pak má radost, že doběhl :-)

A děkuji Áje a Petě za jejich gangliomové vysvětlení k mé kosti, jak ji nazývám já, ale je to takové spíš tvrdé a nějak extra se to nepohybuje, takže nevím no... Ale pořád chodím, takže to počká domů na mého pana doktora, kterému musím poslat ještě jeden pohled, než dorazím, abych ho pak vůbec mohla navštívit, jinak mu totiž nesmím do ordinace ;-D
 


Komentáře

1 filip filip | 14. června 2009 v 20:23 | Reagovat

ty si ale pulina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama