302. den (Pá) - Let´s have a party

2. července 2009 v 12:20 | qlarinka |  Čína
Ráno jsem unavená chtě nechtě musela vyrazit s Anni do naší oblíbené elektro-ulice. Není nad to něco předem slíbit ;) Šla s námi i Maria, takže jsme se docela dobře bavily :) Měla jsem trochu problém s reklamací nefungujícího kabelu od MP4 pro ségru, protože mi paní tvrdila, že záruka se vztahuje jen na přístroj samotný a ne na kabel nebo nabíječku. Hádala jsem se s ní docela dlouho, že jí nic platit nebudu, až ji nakonec Maria přesvědčila, že ten kabel nefuguje od začátku, takže to není moje chyba a paní se umoudřila a dala mi nový.


Nadšeně jsem si koupila paměťovou kartu do slovníku a 3 sady sluchátek, pro jistotu víc, když je pořád rozbíjím ;) Anni koupila MP4 pro dceru přítele její mámy (hezky komlikované vztahy, co ;)). Vybírala ji docela dlouho, takže jsem tam málem usnula, ale nakonec se zadařilo. Maria také nezůstala pozadu a pořídila si futrál na svůj iPod :-) Jsme to ale holky šikovné ;)

V mezidobí jsme si zašly na kebab, který Anni dokonce i chutnal, což je co říct. Pak už ale byl čas spěchat na kolej, kde se měla konat dlouho odkládaná oslava Sašiných narozenin :-) Měla začít asi v 1, my se vrátily na kolej před 3 a holky ještě ani nezačaly s přípravami :-) Není nad ruskou přesnost :) Ale aspoň jsem mohla opět z okna pozorovat toho Číňana s krásným břichem, jak hraje basket s kamarádama :-)

Nakonec jsme se dočkaly asi až o páté, ale aspoň jsme si stihly trochu odpočinout a zkulturnit se ;) Holky chtěly udělat piknik, ale nakonec tak strašně pršelo, že jsme zůstali jen u nich v pokoji. Sešlo se nás asi jen 7 nebo 8, takže mě docela překvapilo, že jsem byla pozvaná, samozřejmě mile :)

Dostaly jsme na výběr ze dvou vynikajících zeleninových salátů s bagetou a popíjeli jsme martini s džusem :-) Vodku jsme radši vynechala, míchání mi nesvědčí :-) Po dlouhých telefonních hovorech a spoustě rozčilení nakonec dorazila i pizza. Pan rozvážeč byl totiž pěkné pako a nejdřív vyrazil do jiného kampusu, pak k jiné bráně a dostal se k nám snad až na 20. pokus... opravdu ťululum... Ale pizza byla dobrá :) I když jsem se později dozvěděla, že po čerstvém příjezdu do Číny tahle pizza nikomu nechutná, protože má prý příliš čínskou chuť. My jsme tu ale už dost dlouho na to, aby nám i náznak nečínské chuti připomněl domov, takže jsme se oblizovaly až za ušima :-)

Nechala jsem kolovat cancák a můžu se pyšnit několika novými zápisky v mnoha různých jazycích, např. v ruštině od kluka, kterého jsem ani neznala jménem :-D

Party postupně upadala, tak jsem se nenápadně přesunula do svého pokoje a začala se chystat na německou party, která byla v plánu večer. Maria nebyla pozvaná, ale i tak jsme ji vzaly s Anni s sebou, aby jí nebylo líto, že sedí doma ;) Sešla se tam velká spousta lidí, moje třída tam byla snad z půlky. Bohužel jsem byla ale tak unavaná, že mi ani naše víno s kolou nechutnalo. Anni kvůli antibiotikům nemohla pít vůbec, takže jsme tam tak s Mariou usrkávaly ve dvou :-D

Když odcházely Poláci, měla jsem slzy na krajíčku, ale nakonec jsem se udržela. Kdo se ale neudržel byl Byron, vždycky mě tak zabolí, když vidím chlapa brečet... A přitom vím, že slzy jsou zdravé, ale stejně...

Kolem jedné hodiny ranní se party začala přesouvat na diskotéku, ale vzhledem k tomu, kolik jsme toho naspaly na dnešek, vypravily jsme se s holkama zpátky na kolej. Nakonec to ale dopadlo tak, že jsme si do 4 do rána povídaly o všem možném :-D Chris je totiž se třídou v Ningbo, tak na nás měla Anni čas a mohly jsme si trochu užít ve třech ;)
 


Komentáře

1 Terka číslo 2 :-D Terka číslo 2 :-D | Web | 3. července 2009 v 22:59 | Reagovat

taky jsem měla včera podobnou točku - promoce přítele, rodinný oběd, popromoční party kamarádky... a občas je to "únavné" - ne kvůli programu, ale protože už člověk jednoduše nemůže, je unavený, nedokáže si to užít naplno

2 Terka Terka | Web | 3. července 2009 v 23:00 | Reagovat

jé, to Terka č. 2 tam zůstalo uložené od minula :-)

3 KATA :) KATA :) | Web | 4. července 2009 v 11:51 | Reagovat

hezki blog kouknete na muj web ... : ) dekuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama