Party v Osičkách

12. srpna 2009 v 8:14 | qlarinka |  Příběhy ze života
Zdravím se vám v půl hodince volna, které jsem si vyšetřila v době nabitých prázdnin. Plánovala jsem si, kolik budu mít času na nicnedělání, ale nějak mi to nevychází, tak aspoň stručně k tomu, co se semělo za poslední měsíc ;)

V půli července se moje gymplácké spolužačky Ivet a Teclá rozhodly uspořádat tradiční oslavu svých narozenin. Akce byla letos speciální tím, že místo v červnu, kdy holky slaví, se konala až v červenci. Nebylo to tak ale kvůli mně, která jsem byla v červnu v Číně, ale kvůli samotným holkám, které o narozeninách státnicovaly a přijímačkovaly. Vyšlo jim to oběma a s Teclou se navíc budu potkávat od září v Olomouci (i když, jestli ji budu potkávat stejně často jako kluky, tak se stejně nikdy neuvidíme).

Zahradní party se letos konala v obýváku, protože venku pršelo. Nemohli jsme díky tomu zakopnou míč přes plot k sousedům, abychom ho potom našli ne u sousedů, ale na přilehlém poli, jako to mu bylo loni. Nemohli jsme ani hrát badminton, ani petanque, ani se houpat na houpačce...

Oproti tomu jsme však mohli sehrát snad 10 kol Aktivit a hladit nového psa z útulku, který přišel ke dveřím na terasu, kdykoli se otevřely dveře.

Ještě k těm Aktivitám, kdo by to neznal, jedná se o hru dvojic či menších skupinek proti sobě. Hra funguje na principu Kufru, který dávávali v televizi - tedy buď jeden kreslí a ostatní hádají, co že to kreslí, nebo výraz předvádí pantomimou a nebo opisuje slovy. Mě to hrozně baví, protože na rozdíl od her na rychlou reakci mi to jde...

Taky se o mně přetahovali - kdo ještě nevyhrál, chtěl hrát se mnou, abych mu k vítězství dopomohla :-) Opravdu mi to šlo, ale nejsem si jistá, zda v tom skutečně sehrál roli můj um nebo spíš to, že jsem moc nepila a byla jsem tedy čilejší ;) Každopádně jsem dokázala nakreslit křtitelnici a uhodnout pantomimického tichošlápka, takže jsem radši šla spát dřív ;)

Ještě předtím jsme taky popřáli oslavenkyním, o tom si můžete přečíst víc v článku, který o oslavě napsala Teclá - tady :-)

Taky jsme se dívali na fotky z dob dávno minulých, tedy z gymplu. Docela jsme se nasmáli, jaký jsme to byli ucha... a dlouze se rozhovořili o tom, co je s lidmi, kteří na oslavu nedorazili a o kterých nic nevíme... pár jich bylo....

Po oslavě jsem v Hradci ještě poobědvala společně s kungfistama a Číňanem. Přijela mu přítelkyně - Chorvatka, tak jsem už skoro nemusela překládat :-) Pak jsme se rozloučili a já se jela domů vyspat... Brzy mi však došlo, že toho moc nenaspím, protože mám před sebou tábor, na který si musím sbalit... No prostě nabitý program ;)

Ps: Kvalita tohoto článku je značně pochybná, tak ho radši ani nehodnoťte ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama