Nic zvláštního se nestalo, pršelo a pak přestalo...

7. listopadu 2009 v 23:34 | qlarinka |  Příběhy ze života
Ahoj lidičky,

zařánají se mi množit stížnosti, že si na vás nenajdu čas, tak si teda pujčuju kousek Láskopadu od Chinasek a ozývám se ;) I když asi jen kraťounce, protože v 6 ráno (ano, v neděli) vstávám na zápas, takže se na to musím dobře vyspinkat :)

Od posledně je všechno stejné, jen jsem o rok starší ;) A maminka mi udělala strašně obrovskou, velikánskou a ještě větší radost, protože mi dala novou kytaru, strašně krásnou a hezky hraje a má zúženej krk, takže se jí říká jumbo (džambo) nebo westernka a je prostě naprosto úžasná :-) A pro ty, co si chtějí rýpnou, že neumím hrát, tak musím poznamenat, že hraju čím dál tím víc a na výpravě si nikdo nestěžoval :)

Na výpravě jsem byla o podzimních prázdninách, které mi letos parádně vyšly i na výšce, protože to byl zrovna sudý týden a tak jsem na nic nemusela a mohla se do Novohradských hor vydat už ve středu a být tam se svýma zlatíčkama z Cassiopeiy a Čtyřlístku až do neděle :)

Na nádraží v Budějovicích jsem měla skoro 2 hodiny času před plánovaným srazem (ale pozdějším spojem bych měla na přestup z vlaku na autobus 10 minut). Sedla jsem si tedy v Mercury (autobusák) do čekárny vedle nějakých Asiatů a koukám, slečna si píše znaky... ale nemohla jsem je přečíst. S vidinou 2 pronuděných hodin před sebou jsem se odhodlala a zeptala se, odkud jsou...

Štěstí mi přálo. Byli to novomanželé s Taiwanu na svatební cestě. Viděli už Prahu, Karlovy Vary a Budějovice a chystali se ještě do Telče. A jelo jim to dokonce až po nás :-) Takže jsem si krásně zpříjemnila 2 hodinky a pokecala si čínsky :-D A měli parádní jiný nářečí, takže to byl docela boj, ale dali jsme to :)

Aby těch náhod nebylo málo, tak se tam pak objevil jeden klučina z tancování, kterýho už jsem pěkných pár let neviděla. Dodělává tam výšku, pan učitel, a přijela mu na návštěvu maminka :-D Úplně neskutečný se potkat ve středu na nádraží v Budějovicích :-D

Pak už se začaly trousit děti a vedoucí, já se rychle rozloučila s Taiwančíkama a mohlo se jet na výpravu... Ta byla tak skvělá, super, bezva a úžasná, že vám o ní napíšu asi speciálně :)

Po výpravě v neděli jsem se vrátila domů, dostala kytaru a večeři, druhý den ještě od sestřičky oběd (nejlepší část mých výletů domů je pondělní oběd, protože ho vařívá ségra).

V Olomouci jsme si pak s Káťou zasbořily (to jsem vám říkala, že se mnou Káťa - spolubydlící chodí tenhle semestr na sbor?) a v úterý jsem pak nestíhala učit se znaky a překládat text, ale nakonec jsem to nějak dala a středeční písemku napsala ucházejícně.

Ve středu se zbláznila babička a volala mi o půl osmé ráno, že jako všechno nejlepší a tak... Když jsem zjistila, kolik je, tak jsem si vypla mobil a zapla ho až před obědem. Měla jsem totiž až od čtvrt na dvě odpoledne a v noci se učila ty znaky, takže super probuzení...

Po škole jsem místo oslavy šla dělat s Luckou a Petrem (ale líp by znělo s Petrem a Lucií, co ;)) projekt na Řízení lidských zdrojů. Vzhledem k tomu, že jsme zapadli do vinárny, byla to celkem příjemná spolupráce. Za týden jdem zas :)

Večer jsem si uvědomila, že mám narozeniny, tak jsem se podívala na 3 promeškané díly Ulice a na Vyprávěj, který se mi strašně líbí, protože jsem se nechtěla při oslavách učit.

Jo, ve škole nás s Gabkou zastavily nějaké 2 holčiny s diktafonem a foťákem a že jestli s jednou z nás můžou udělat anketu do Olomouckého deníku. Ukázala jsem na Gabku a ta se nestihla bránit. Na otázku Na co se nejvíc těšíš? odpověděla, že na to, až jí skončí vyučování a udělá si večeři. Pak ještě musela sdělit jméno, které věděla, a věk, který nevěděla, tak jsem jí musela poradit :-D Kdybych zrovna neměla narozeniny, tak taky nevím, kolik mi je.. Už nekolik let mám tendenci říkat, že 18 nebo 19... nějak zapomínám, že se to pořád mění...

Ve čvtvrtek jsem pak absolvovala delší administrativní kolečko po škole, neuspěla s koupí futrálu na kytaru a koupila si čokoládu v akci (opět). Zubařka ze mě nebude mít radost hned 2x... byla jsem tam naposled v srpnu, než jsem jela do Číny... a ještě jím tuny čokolády :-D Ale co, minule na mě byla strašně nepříjemná, tak jí aspoň přidělám práci :)

Odpoledne jsem pak místo tréninku vyrazila na zápas, který jsme před strašně dlouhou dobou nehrály, protože holky z Lipníku jely na juniorky a nemohla na zápas žen. Sešly jsme se v hojné sestavě 15 hráček + Káji do branky a byla jsem kapitán... to asi k těm narozeninám, tak že jako děkuju :)

Vyhrály jsme 5:0, ale mohlo to být i víc. Nahrála jsem Barče na gól (jupííí) a pak jsem byla vyloučena na 2 min za opakované přestupky... Njn, stane se :-D

Po zápase jsme vyrazili do hospůdky oslavit zápas a narozky. Sešlo se tam 16 lidí včetně mě, což považuju za úspěch :-) Holky z kolejí, holky z florbalu i se Zdenou (trenér), Gabka a Martin - spolužák z gymplu, kterej mi snad až do toho čtvrtka nevěřil, že tu fakt studuje, protože jsme sice oba na stejné fakultě, ale nikdy se nevidíme :-D

Bylo to strašně super a fajn a všem moc děkuju, že přišli :) Taky děkuju za dárečky, čajík je výbornej, čokoládu jsem ještě nenačala, gerberu v květináči zalila a čínskou kuchařku schovala do šuplíku :) Víte přece, že nerada vařím :-D A všichni tu zapeklitou knihu teď viděli, takže budou chtít příště určitě přijít na nějaké hody ;)

Ale pořád lepší, než kdyby mi holky chtěly pořídit přívěsek ve tvaru vagíny, o kterém se teď všude vedou rozsáhlé diskuse... Nějaká Britka to vymyslela a podle fotky vyrábí kamarádkám originální přívěsky... No, nevím jak vy, ale já bych to nenosila... To bych jim to asi omlatila o hlavu :-D Ne, kuchařka je super, určitě ji využiju :-)

V pátek ráno jsem byla ve škole na právu (strašný to bláboly, dobrovolně bych to nedělala), pak si sbalila a vyrazila k babičce, kde se projevila únava, takže mě opět rozbolely záda (poprvé v úterý na tréninku), spustila se rýma, otekly mi oči... Tak jsem si dala 2 panáky dědečkovi léčivé slivovice a šla spát :-)

Dneska ráno mi bylo mnohem líp, takže D+B mohli bez obav vyrazit kamsi na pohřeb a já mohla hlídat psy. Proto jsem tam taky jela... Dobře jsem se nabaštila, celý den makala na počítači a k večeru zas vyrazila zpátky do Olomouce, abych zítra mohla hrát.

Já se prostě vůbec nenudím... a stejně mi vždycky přijde, že nemám co psát :-D Tak se mějte a já ještě dodám ty podzimky, jo ;)

Ps: Ten úryvek z Láskopadu je v nadpisu proto, že bych se nutně potřebovala s někým seznámit, tak kdybyste o někom věděli, tak mi dejte vědět :-D
 


Komentáře

1 teclá teclá | 8. listopadu 2009 v 12:43 | Reagovat

Mám ti dát ten medvídkovej deníček, co jsem od vás dostala k narozkám já? Jsem zjistila, že ho vůbec nepotřebuju;-)

2 SARA SARA | 9. listopadu 2009 v 14:37 | Reagovat

Ahoj,jmenuji se Sára,je mi 17 let a jsem mrvá.V 17 letech mě znásilnil a pak zabil neznámý pacahtel.Utrhl mi obě ruce,uřízl mi ucho,vyloupl mi oči a pak mě bodl nožem do srdce.Takto znetvořená jsem zůstala i po své smrti a mohu se ti dnes zjevit u tvé postele,nůž si vytrhnu ze srdce a zabiji tě.Ještě před tím tě však znetvořím a ty budeš vypadat stejně jako já.Rozmysli si jestli to chceš zažít,jestli ne tak toto rozešli do 20minut 20lidem.Pokud to uděláš tak se ti do 24hodin splní tvé nejtajnější přání.Timmy Williams nesplnil příkazy v tomto článku a ráno byl nalezen s nožem v srdci bez rukou,bez očí a bez ucha.Jane Thompsonová splnila příkazy a druhý den měla svatbu se svým sousedem.Rozhodni se kterou cestou půjdeš

3 Cinkalka Cinkalka | Web | 9. listopadu 2009 v 14:50 | Reagovat

no já taky čumím, já vždycky taková malá. ale v pátek mě měřila moje spolužačka metrem u zdi xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama