Jak jsem měla v posteli blechu a pak mi za odměnu vyudili peřiny...

16. března 2010 v 23:07 | qlarinka |  Příběhy ze života
Tak jsem se ráno vzbudila s dalším štípancem, tentokrát na zádech. No, uznávám, bylo to příjemnější, než minule, když jsem spala ve své kolejní posteli (tedy ze soboty na neděli) a ráno jsem měla strašně svědivý štípanec na vnitřní straně levého stehna.... V kombinaci s jeho kámošem na pravé straně to bylo vážně úžasné, když jsem se potřebovala někde na veřejnosti poškrábat...
Fakt se to nedalo vydržet, takže si asi široké okolí muselo myslet, že jsem nadržená nebo vadná... popř. obojí...

Káťa si prohlédla můj nový štípanec a usoudila, že mám asi v posteli pavouka... Netušila jsem, že by pavouci mohli kousat, ale prý jo... Káťa má brýle, takže je šprt a tak to musí vědět... (tohle jí neříkejte;))

Nakonec jsem se rozhodla, že si vyperu prostěradlo (mám vlastní) a dojdu vyměnit peřiny, abych se mrch kousavek zbavila. Prostěradlo v pohodě, ale s peřinama se mi nechtělo (máme to asi kilometr k velkému areálu kolejí, kde to dělají a byla jsem líná tam chodit), tak jsem si je aspoň dala vymrznout na balkónek, který na patře máme.

Na rozdíl od Jižních Čech a Prahy tady totiž dopoledne nesněžilo a bylo krásně a sluníčkově.

Když jsem si za dvě hodiny šla peřinku zase vzít, myslela jsem, že se okotím... Celá kolej ví, že se na ty balkónky i přes zákaz chodí kouřit, ale která pipina si zapálila přímo u mojí peřinky a vyudila mi ji, to by mě fakt zajímalo... A nebo radši ani nezajímalo, lepší nevědět... A pro ni taky, protože bych ji asi fakt došla seřvat...Jako zapřísáhlého nekuřáka mě to štve o to víc...

Výsledkem toho všeho je, že nevím, jestli jsem se zbavila blech, ale peřiny mi nejen vymrzly, ale také se krásně vyudily a já tak můžu celou noc vzpomínat na večery u táboráku... jen doufám, že nebudu vonět zítra stejně..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama