19. den (So) - Přijde nebo nepřijde?

21. září 2010 v 7:55 | qlarinka |  Taiwan
Jestli si nějaký den zaslouží mít v deníku pouhopouhou "fajfku", která by značila, že už uběhl, ale nic se nedělo, tak je to právě dnešek. Celý den jsme, s výjimkou cesty do supermarketu, strávily s Luckou na pokoji. Dělaly jsme věci do školy, já koukala na filmy, vymýšlela, co všechno jsem ještě neudělala, ale nechce se mi do toho a oddávala se dalším krati-časovým aktivitám :)


Průběžně jsme sledovaly tajfunové zpravodajství, ale večer už mi bylo jasné, že tajfun přijde už v neděli a ne až v pondělí, takže nebudou tajfunové prázdniny. Škoda... Docela bych si je i dala líbit, klidně bych si po ránu pospala o jeden de déle, dávno jsem si odvykla vstávat před 7 a dělá mi to problémy :-D

Jinak celý den lilo, jako z konve, což jsem se pokusila zachytit i na fotkách, tak snad to bude trochu poznat... Taky jsem si psala s Ethanem, Taiwancem, který byl loni v zimním semestru na UHK (Univerzita Hradec Králové), že bychom se teda mohli sejít i tady, když jsme se sešli už v HK, tak snad to dopadne :) A chválil mi čínštinu, že jsem v prvních asi 10min konverzace (psané teda) neudělala ani jednu chybu, dobrý co :)

FAJFKA!!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama