24. den (Čt) - Taneční

28. září 2010 v 9:57 | qlarinka |  Taiwan
Dneska se mi poprvé podařilo napsat diktát na 100%, ale nedá se to moc počítat, protože učitelka přehlédla 3 chyby... Pak jsem měla referát o českém školství a Japonky se k nám asi přestěhujou, protože neplatím ani na vysokých školách školné :)


Taky se třídou plánujeme výlet na karaoke a máme se sami naučit nějaké písničky... Já se na to zatím vykašlala, tak to musím nějak dohnat, abych tam nebyla za tele :) Ale s těmi všemi poločíňany, co máme ve třídě, to asi moc nevylepším, protože oni poslouchají čínské písničky už od dětství :-D

Odpoledne jsem zase trávila v knihovně, protože mě večer čekaly taneční. Nebylo by to tak hrozné, kdybych najednou nezjistila, že mi vypověděla službu nabíječka a počítač mi co nevidět vypoví službu. Naštvalo mě to o to víc, že jsem něco podobného řešila v létě ještě doma, ale asi jediným řešením stejně bude co nejdřív koupit kabel někde jinde a víc se tím nezabývat... Ze servisu mi taky hned odpověděli, ať koupím novou a na reklamaci přijdu, až se vrátím...

Na sedmou hodinu jsem vyrazila na latinu a hned u registrace se seznámila s Američanem Johnem, který byl rok v Pekingu a tancovat moc neumí (tak se představil). Za chvíli se k nám přidaly Magda s Denčou (další Češky) a hned si mysleli, že s Johnem něco máme :-D

Na začátku bylo nejdřív předtančení (čača a rumba v podání začátečníků a pak krásná ča-ča zkušenějšího páru, ve kterém holčina měla přesně ten rošťácký kukuč, který má pořádná latinářka mít). Pak nás postavil do 3 dvoustupů (holky-kluci) a mohli jsme se začít učit ča-ču. S holkama (jedna dělala dřív balet a druhá rock-n´-roll) jsme se pak shodly, že nechápeme, jak jsme toho mohli za 2 hodiny stihnout tolik. Sestava byla docela dlouhá a navíc k tomu rovnou přidávali ruce apod. a děcka se docela chytaly. I ti, kteří evidentně netancovali... Neuvěřitelné :)

Jinak tam bylo docela dost kluků, což by se u nás asi dobrovolně nestalo :) Ale tady pro nikoho tancující kluk není synonymem pro homosexuála, jako je tomu často u nás, takže bylo fakt plno :) Organizátoři pravidelně nutili kluky postupovat k jiným tanečnicím, což bylo fajn, protože na každého tak vycházeli jak dřeva tak šikulové :)

Když měl někdo jít tancovat se mnou, tak se většinou hrozně leknul :-D Někteří se vyděsili, že mají tancovat s běloškou, jiným evidentně vadilo, že mi to jde :-D Ale na druhou stranu jsem dlouho neslyšela tolik chvály, to bylo příjemné :) Holt těch pár (10) let aktivní taneční služby :-D se muselo někde projevit :) 

Regulérní hodina bude poprvé zítra, tak se tam s Denčou určitě chystáme (Magda má bohužel školu, v pátek večer do desíti a pak i v sobotu ráno, strašné... ale prý mají hodně už pracujících spolužáků, tak jim nic jiného nezbývá). Tak už se těším :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama