70. den (Út) - Sólo

15. listopadu 2010 v 7:05 | qlarinka |  Taiwan
Písemka byla nějaká těžší než obvykle, některým větám ve cvičení, kde se nová slovíčka mají přiřazovat do mezer, jsem vůbec nechápala, takže jsem v tom měla poprvé chyby, jindy to mám vždycky celé dobře. Taky tam byly přísloví, která jsem moc neuměla, i když teda ráno jsem aspoň rychle koukla na ty nejdůležitější, tak to nebyla taková katastrofa. (Ale zas ať nežeru, nebo jak se to říká, pro mě ne moc povedená písemka byla napsaná na 86%, závěry o tom, jaké si kladu nároky si udělejte sami).


V noci mi přišla SMSka od Elišky, že dneska nemůže, tak jsem se mohla vydat domů a trošku si odpočinout, napsat úkoly apod. Večer jsem se pak vypravila na trénink, i když teda tenhle a příští týden je to oficiálně zrušené, protože jsou čtvrtletky (ty dají mají i na vysokých školách, na jednu stranu opruz, na druhou stranu aspoň člověk ví, na čem je, a učitelé, jak na tom jsou studenti). Co ale nechápu je, proč se kvůli tomu musejí rušit kroužky, upřímně pochybuju, že by ty 2 hodiny týdně byly pro všechny tak náročné a navíc se asi těžko učí od rána do večera... No, radši to nebudu víc rozebírat :)

Dopadlo to tak, že kromě mě tam byl jen jeden kluk, tak jsme chvíli tancovali, chvíli se bavili a tak pořád dokola. Mimoto jsem se dozvěděla, že kdybych tu byla na rok (resp. na 9 měsíců aspoň), tak by se mnou strašně rád jel na nějakou soutěž (a třeba by mi jako bělošce fakt přidali body, juhů), ale že jestli odlítám v únoru, že to moc nemá cenu, protože teď už hodin moc nebude a prostě že to nejde no... Škoda, já bych si soutěžně zatancovala hned :)

Večer jsem si pak ještě zopákla na diktát, ale lenivým, protože jsem si ani nebyla schopná vypsat slovíčka z 9. lekce a jen jsem to tak ohaluzila zpaměti. Ještě, že mám tak šikovnou krátkodobou paměť :)
 


Komentáře

1 Sluníčko Sluníčko | 24. listopadu 2010 v 14:03 | Reagovat

Ohaluzila je luxusní výraz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama