88. den (So) - Rybí den

28. listopadu 2010 v 2:43 | qlarinka |  Taiwan
Ráno jsem se vrhla na politologii, už mi chybí jen jedna a po Thajsku na to bude málo času, ale i tak jsem stihla přečíst jen pětinu, strašně špatně se mi na to soustředí. Pak jsem umyla koupelnu, která už to akutně potřebovala, a vyrazila s Luckama, Maruškou, Denčou a Michalem na sushi, mňam :)


Poprvé jsem snědla 5 talířků, ale bylo to tak vynikající, že se mi ani nikdo nemůže divit :) Probrali jsme tam toho spoustu, i když vůbec ne Thajsko, kvůli kterému jsme tam hlavně jeli :-D Pak jsme šli ještě do Carrefouru, kam jsem se původně šla jen juknout, ale nakonec měla největší balík. Velkou roli na tom ale hraje to, že jsem si koupila peřinu, protože mi ta moje dečka přestává stačit a největší zimy prý teprve přijdou.

Krom toho jsem využila akce a koupila si vánoční stromek za 49NTD. Má asi půl metru, je teda samozřejmě umělý, ale tady bych ani živý nesehnala. Ozdoby měly příliš blyštivé a dražší než stromek, tak se asi s holkama sejdeme a budem vyrábět papírové spolu :-) Už se těším, to bude jako ve školce :-D Každopádně teď už stromek stojí na stole, takže Vánoce klidně můžou přijít :) A doma bez problémů oslavím v březnu znovu, nebojte :)

Na pokoj jsem se vrátila až někdy ve 4, no děs, ale kdo to mohl tušit, že se takhle moc zdržíme :-) Sbalila jsem si do Thajska (nejdéle času jsem strávila nad lékárnou, mám toho spoustu, takže se určitě nikomu nic nestane), půjčený batoh má objem 40 litrů a mám plnou tak půlku, tak snad nebude problém, že je to příručák :)

Pak jsem si pořádně vygruntovala v pokoji, tím myslím i s vytíráním a utíráním prachu, už to bylo hodně moc potřeba. Taky jsem konečně zpacifikovala kabely, abych o ně pořád nezakopávala, schovala nepoužívanou prodlužovačku, převlékla postel, vyprala prádlo i peřinu, poprvé v životě sušila v sušičce (je to zážitek, ale často to teda dělat nemusím, myslím, že prádlu je na slunku líp), umyla stůl a nádobí, znova přebalila batoh, jestli tam mám všechno... :-D

A najednou bylo 10 večer, to to uteklo... Ale tak snad jsem na odjezd připravená a pokoj mám v pro šváby neatraktivním stavu :) Nerada bych se vrátila a zjistila, že mám spolubydlící :-D

Ps: Mějte se tu krásně, vracím se 8. prosince, tak do té doby se tu možná neukážu, záleží, jaké bude počasí a jak nám bude přát čas :) Užiju si to za vás, dávám si za cíl absolvovat thajskou masáž a projet se na slonovi, tak mi držte pěsti, ať se mi to splní :-)

Ps: A proč rybí den? K večeři jsem totiž měla 2 uzené rybičky z Carrefouru, dohromady jen za 38NTD, ani jsem to všechno nesnědla, ale bylo to výborné :)
 


Komentáře

1 Hvězdička* Hvězdička* | Web | 28. listopadu 2010 v 3:08 | Reagovat

Ahoj. )) Máš hezkej blog. ;)) čekla by ses na můj?)) Kdyžtak díík. :)) :D

2 Geisha Geisha | Web | 28. listopadu 2010 v 11:03 | Reagovat

Tak si to tam hlavně užij a já se těším na fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama