FAIR PLAY se poprvé představily doma

26. ledna 2012 v 21:03 | qlarinka |  Příběhy ze života
napsáno pro FBS Olomouc

Stejně jako na jaře, i teď nás čekaly zápasy v den, kdy se mění čas. Tentokrát však bylo vstávání příjemnější hned dvakrát, neboť jsme si mohly přispat o hodinku déle a navíc jsme hrály na domácí hale. Před obědem jsme sehrály druhý letošní zápas s Prostějovem, závěrečné utkání pak bylo dlouho očekávaným derby mezi domácími týmy, tedy béčkem a céčkem.


FBS Olomouc B "Fair Play" vs. SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:3
Po vleklých nemocech a zraněních se nám do sestavy konečně mohla vrátit většina hráček a nemusely jsme si půjčovat holky z áčka, abychom měly aspoň někoho na střídání. Dlouhodobě víme, že s Prostějovem se dá nejen hrát, ale dá se nad ním i vyhrát a s tím jsme také do zápasu šly. Bohužel nám ale zbytečné individuální chyby tentokrát nedovolily získat víc než jeden bod za remízu. V čase 2:57 otevřela utkání Paty, ale vyrovnávacího gólu jsme se dočkaly vzápětí po chybě v naší obraně. V druhé polovině třetiny se trefila také Terka, ale strany jsme měnily opět za remízového stavu. V druhé třetině opět chybovala naše obrana a nechala prostějovskou Bestrovou vyjet zpoza brány a to se neodpouští. Chvíli na to Barča při rozehrávce z rohu přesně našla Klárku, která neminula, ale rozhodčím se nelíbilo místo rozehrávky a tak se gól bohužel nepočítal. Vteřinu před koncem třetiny vsítila Barča vyrovnávací gól. V poslední třetině přes úpornou snahu obou týmů gól nepadl a zápas skončil za stavu 3:3 (asistence bohužel nejsou uvedeny u žádného z našich gólů, přestože tam byly).

Branky: Paty (1+0), Terka (1+0), Barča (1+0)

FBS Olomouc B "Fair Play" vs. FBS Olomouc C 0:4
Do druhého zápasu, kterému s kapitánskou páskou velela tentokrát Nikol, jsme nastupovaly se "svěšenýma ušima". Přesto, že se jednalo o vnitroklubové derby, věděly jsme, že céčko nastupuje ve velmi silné sestavě, neboť většina hráček má za sebou množství extraligových startů a 7 z nich dokonce reprezentovalo náš klub v nejvyšší soutěži i tento víkend. Rozhodly jsme se tedy hlídat si obranu a hrát jak nejlíp dovedeme. Výsledek 0:4 tak vůbec nepovažujeme za špatný a věříme, že příště se trefíme i my do jejich branky.

Další společný zápas sehrajeme 17.12. a navíc opět doma. Přijďte nás podpořit nejen na utkání s céčkem ale i na střetnutí s Jeseníkem.

Sestava: Kája - Evka, Klárka, Terka, Barča, Maruška, Paty, Lucka, Nikol ©

Závěrem mi ještě dovolte poděkovat gólmance Káje, která byla naší oporou nejen na hřišti po několik sezón. Dík patří také tréňovi Vláďovi, že to v tom našem babinci vydržel. Oba dva se rozhodli zkusit štěstí v zahraničí a víkendový turnaj byl tak pro ně posledním startem v barvách Olomouce. Přejeme Vám, abyste se ve světě neztratili a až to tam všechno okouknete, tak se zase vrátili za námi domů. Budete nám chybět

Vaše Fair Play
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama