2.5.2014 Konečně šťastná? (MDP)

4. května 2014 v 22:33 | qlarinka |  Praha
Do divadla jsem tentokrát vyrazila pro mě poněkud netradičně, a sice v pátek, nemohla jsem si totiž nechat ujít derniéru představení Konečně šťastná? Režijní počin Petra Svojtka byl k vidění v Divadle ABC (Městská divadla pražská = MDP), v hlavní roli se představila Veronika Gajerová.Představení vychází z obyčejného života. Kitty, úspěšná manažerka, se potýká s problémy s manželem, rozpadem manželství blízkých přátel, stesky své matky a trampotami homosexuálního kamaráda. Představení bylo povedené a divákům se líbilo, aby taky ne, když se zabývalo tím, co řeší doma skoro každý.

Sama za sebe musím říct, že bych hru chtěla vidět znovu třeba za 10 nebo 20 let, v tuto chvíli je mi téma ještě příliš vzdálené, takže paralely se skutečným životem jsem tam sice odhalila, ale nebylo to ve srovnání s životem mým, ale spíš takovým tím obecným "tak to bývá". Nicméně i tak hra získala mé sympatie.

Veroniku Gajerovou už jsem v MDP viděla několikrát a stále mne příjemně překvapuje, tak se těším, v čem se blýskne příště. S představením Konečně šťastná? se v pátek rozloučila nejen ona, ale i celá MDP, nicméně další představení zůstavají v repertoáru. Vybrat si můžete tady: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama