Den 0 - 9.2.2017 Vzhůru do Svaté země

26. února 2017 v 18:03 | qlarinka |  Izrael 2017
Vstup do nového roku byl překvapivě hektický a když jsem na kamarádově FB objevila výzvu ke společné cestě do Izraele, která navíc měla obsahovat všechno, co bych v této zemi chtěla navštívit, v podstatě obratem jsem si koupila letenku a začala se těšit na netradiční výlet.Na výlet se nás chystalo 5, odvážný O. statečně vyrazil se 4 ženami, z nichž jedna je už víc než půl roku jeho vlastní. Rozhodli jsme se pro velmi low-cost cestování (tj. za málo peněz hodně muziky), takže jsme všichni čelili velké výzvě sbalit si do malých batůžků všechno potřebné na 10 dní včetně 3-denního putování po horách, trochy jídla a spousty dobré nálady. Nakonec jsme vymysleli, že 2 krosny můžeme odbavit společně jako jedno velké zavazadlo, ale i tak byl prostor na věci dost omezený.

V ten odjezdu do Prahy jsem byla jako na trní, pořád jsem kontrolovala váhu batůžku a seznam věcí. V Izraeli mělo být kolem 16 stupňů, u nás mrzlo. Ve vlaku mi bylo hej, ale to čekání v mrazu na zastávkách bylo náročné. Byla jsem nervózní z cesty, mrazu, jednoho dlouho očekávaného setkání i toho, jestli se kolem půlnoci všichni na letišti setkáme.

Nakonec vše dobře dopadlo, po schůzce se mi ulevilo a na letišti jsem si našla pěknou trojsedačku, kde jsem se mohla celkem pohodlně natáhnout. Ostatní dorazili chvíli po půlnoci, přebalili jsme zavazadla a ještě se pokusili chvíli spát. Let s odletem v 6 ráno není nic příjemného a už zítra nás toho spousta čeká...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama